Środa, 4 stycznia 2012, 14:38

Kinga Rusin SEKSOWNA bez makijażu!

prawda
fałsz
Kinga Rusin SEKSOWNA bez makijażu!
Prowadząca program telewizyjny “Dzień Dobry TVN” i jurorka muzycznego show “You Can Dance” Kinga Rusin słynie z zawsze odpowiednio dobranego ubrania i makijażu. W każdej stylizacji jest jej do twarzy. Mimo ze ma 41 lat, Kinga wygląda ciągle olśniewająco.

Wiele kobiet ze świata show-biznesu nie wyobraża sobie wyjść bez makijażu nawet po zakupy. Kinga zdaje sobie sprawę ze swojego wspaniałego wyglądu. Potrafi przełamać pewne stereotypy i wyjść poza kanon.

Z wielką odwagą, bez makijażu przechadzała się ostatnio ulicami Warszawy. Kinga stawia na naturalność. Bez make up; umalowanych rzęs i ust i pudru, do tego w golfie i włosach upiętych w kitkę, prezenterka wyglądała cudownie.

Wiedziała, ze będzie pod obstrzałem fotoreporterów. Nic i nikt nie był w stanie jej zaszkodzić. A przynajmniej doczepić się do jej wyglądu. Kinga udowodniła, że mimo swojego wieku jest nadal kobieca, atrakcyjna i seksowna.DN

Komentarze

ola 12 grudnia 2015 23:12
wyglada normalnie jak wiekszosc kobiet bez makijazu ...mysle ze dosc dobrze naturalnie.....
Gość 30 kwietnia 2012 22:02
Wygląda po prostu NORMALNIE jak zwykła przeciętna kobieta. I gdy się widzi zwykłą kobietę w takim zwykłym makijażu, lekkim, jak ma p. Kinga to się nie mówi o niej per kartofel czy brzydal. To, że na co dzień widuje się p. Kingę inaczej nie znaczy, że w tym wydaniu wygląda źle. Ale, żeby od razu seksowna i olśniewająca to nie. Zwyczajna. Młoda, piękna przez naturalność, kobieta jakich wiele jest na ulicach.
Gość 7 stycznia 2012 21:20
Wygląda tak jak zwykle czyli jak kartofel na wiosnę .
Gość 4 stycznia 2012 23:16
Gdzie to olsnienie?Brzydko wyglada twarz ...be.........
Gość 4 stycznia 2012 23:13
podziwiam za odwage. Jak dla mnie wyglada dobrze,naturalnie
Gość 4 stycznia 2012 23:10
noo jak ty mowisz ze to jest brzydal to zobacz sobie inne gwiazdy bez makijazu. ja mysle osobiscie ze bez makijazu wyglada bardzo dobrze.
Gość 4 stycznia 2012 20:02
jak dla mnie wyglada starzej od mojej mamy o 10 lat... brzydal