Piątek, 25 lipca 2014, 11:09

Angelina Jolie w polskiej telewizji!

prawda
fałsz
Angelina Jolie w polskiej telewizji!
Angelina Jolie wzięła udział w polskiej kampanii promującej adopcje na odległość. Istotą kampanii jest zwiększenie świadomości Polaków na palące problemy krajów rozwijających się i zwrócenie uwagi zwłaszcza na trudną sytuację afrykańskich dzieci. Spot reklamowy ma zostać wyemitowany w polskiej telewizji 1 czerwca i ma zachęcać do pomocy najmłodszym mieszkańcom Czarnego Kontynentu poprzez comiesięczne wpłaty darowizn na konto.

Angelina Jolie to amerykańska gwiazda światowego formatu, która jest nie tylko utalentowaną i cenioną aktorką, z Oscarem na koncie, ale jest także znana z prowadzenia działalności charytatywnej, przede wszystkim jako aktywna obrończyni praw dzieci w krajach rozwijających się. Wkrótce będziemy mogli ją zobaczyć w polskim spocie reklamowym, w którym zgodziła się gościnnie wystąpić. Tematyka spotu porusza kwestię trudnego dzieciństwa w Afryce – kraju ogarniętego klęską głodu, chorobami i biedą. Jolie jako ambasadorka UNICEF, a jednocześnie aktorka rodem z Hollywood, jest wymarzoną wizytówką, promującą adopcję na odległość w naszym kraju. Jej udział w kampanii bez wątpienia zaelektryzuje telewidzów oraz może okazać się decydujący do osiągniecia sukcesu. Zapytaliśmy producenta spotu, jak udało mu się nakłonić Angelinę Joli do wzięcia udziału w całym przedsięwzięciu i reklamowania go własną twarzą.

„Angelina to przemiła osoba, która zawsze chętnie wspiera wszelkie akcje, których celem jest pomoc najmłodszym mieszkańcom Afryki. Jest świadoma, że jej nazwisko jest marką i ma ogromną siłę przyciągania, ale chociaż dostaje mnóstwo propozycji takich jak nasza, to udało nam się przykuć jej uwagę przede wszystkim ciekawym pomysłem. Dzięki udziałowi Angie, moje przedsięwzięcie z pewnością wzbudzi społeczne zainteresowanie i poruszy wiele serc, którym nie jest obojętny ciężki los afrykańskich dzieci.”

Wspólną i bez wątpienia owocną współpracę Angeliny Joli z polskim producentem, będziemy mogli podziwiać na ekranie naszych telewizorów już 1 czerwca, podczas międzynarodowych obchodów Dnia Dziecka.

Komentarze