Czwartek, 20 czerwca 2013, 13:19

Szczegóły porodu królewskiego potomka

prawda
fałsz
Szczegóły porodu królewskiego potomka
foto: Internet
Do narodzin królewskiego potomka zostało niewiele czasu. Dziennikarze brytyjskiego tabloidu - Daily Mail opublikowali informacje o szczegółach porodu.

Królewska para nie zna jeszcze płci potomka i obecnie jest to temat numer jeden w zakładach bukmacherskich -większość Brytyjczyków stawia na syna.

Księżna chce rodzić w St Mary's Hospital w zachodnim Londynie, czyli w tym samym szpitalu w którym ponad 30 lat temu przyszedł na świat jej mąż. Zarezerwowano już specjalną salę, oczywiście przeznaczona tylko dla niej. Przy porodzie będą obecni wybitni lekarze, którzy od lat zajmują się zdrowiem królewskiej rodziny.

Kate chce urodzić tak jak wszystkie kobiety w rodzinie królewskiej - naturalnie.
Poza przywiązaniem do tradycji jest zdania, że taki poród jest bezpieczniejszy i zdrowszy dla dziecka, a to jest dla niej najważniejsze.

Nie jest pewne, że William będzie przy narodzinach potomka-wszystko zależy od tego czy zdąży dotrzeć na miejsce. Będzie w tym czasie przebywał w jednostce wojskowej w Północnej Walii, a kiedy "wszystko się zacznie" ma przylecieć do szpitala helikopterem.

Czy zdąży potrzymać żonę za rękę i jaka będzie płeć następcy tronu?
Dowiemy się już za kilka tygodni!

Komentarze