Poniedziałek, 27 maja 2013, 11:44

Socha nową BIZNES MAMĄ !

prawda
fałsz
Socha nową BIZNES MAMĄ !
Małgorzata Socha jeszcze nie wydała na świat potomka, a już zasoby na jej koncie wzrosły o milion złotych! Przebiła tym samym Annę Muchę, dotychczasową liderkę w tej dziedzinie, która na reklamach akcesoriów dziecięcych zarobiła pół miliona.

Jak podliczył jeden z tygodników, aktorka od początku ciąży zarobiła okrągły Milion.
Za grę w serialach Przyjaciółki i Na Wspólnej dostała ok. 300 tysięcy złotych. Mimo ciąży cały czas gra w Teatrze 6 piętro, gdzie za występy w spektaklu Edukacja Rity Michał Żebrowski wynagrodził ją wypłatą w wys 10 tys. zł. Kolejne 40 tys. dostała za podkładanie głosu do gry komputerowej.
Reszta pieniędzy pochodzi z intratnych kontraktów reklamowych. Za firmowanie swoją twarzą perfum Sensuelle Avon zapłacił aktorce 300 tysięcy, a udział w kampanii reklamowej Play powiększył jej budżet o około 150 tysięcy złotych.

To jeszcze nie wszystko! Aktorka jest też "ambasadorką" firmy BMW, biżuterii Tous i marki odzieżowej Tiffi.

Dlaczego marketingowcy tak chętnie wybierają Sochę, wyjaśnił jej menadżer, Filip Mecner: "Małgosia łączy w sobie cechy, które reklamodawcy lubią najbardziej. Nieprzeciętną urodę, talent aktorski. Wiedzie spokojne życie bez skandali i nasuwa pozytywne skojarzenia." - powiedział w jednym z wywiadów.

Wszystko wskazuje na to, że gwiazda dopiero się rozkręca i na ciąży ma zamiar zarobić jeszcze więcej. Zadeklarowała, że zamierza PRACOWAĆ AŻ DO PORODU, o ile tylko zdrowie jej na to pozwoli! Ciekawe czy po urodzeniu dziecka pójdzie w ślady swojej koleżanki, Anny Muchy reklamując akcesoria dla dzieci ?

Komentarze