Poniedziałek, 27 maja 2013, 10:31

Anna Guzik wyszła za instruktora snowboardu!

prawda
fałsz
Anna Guzik wyszła za instruktora snowboardu!
foto: internet
Anna Guzik, aktorka kojarzona głównie z rolą Żanetki z " Na wspólnej" właśnie wyszła za mąż za górala SPOD SAMIUŚKICH TATER! Jej wybrankiem jest przystojny i wysportowany góral, Wojciech Tylka z którym aktorka spotyka się od kilku lat.

Ceremonia zaślubin odbyła się w pięknym i bardzo klimatycznym zakopiańskim Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej na Krzeptówkach. Anna Guzik wyglądała oszołamiająco w pięknej, klasycznej białej sukni projektu Violi Piekut. Z kolei jej wybranek założył tego dnia tradycyjny góralski strój.

Po ślubie para młoda pojechała na wesele, które miało bardzo skoczny, typowo góralski klimat z muzyką na żywo. Na przyjęciu bawiło się około setko gości, a wśród nich byli oczywiście przyjaciele Guzik z „Na Wspólnej”, m.in. Ewa Gawryluk z mężem i Robert Kudelski. Pojawiła się także Iwona Pavlović z którą aktorka zaprzyjaźniła się podczas udziału w "Tańcu z Gwiazdami" i Daria Widawska.

Co planuje świeżo upieczone małżeństwo?
Na tydzień przed ślubem celebrytka wyznała, że chciałaby szybko zostać mamą.
Powiedziała też, że chcą mieć z mężem minimum dwójkę, bo bycie jedynakiem wcale nie jest fajne. Czy to oznacza, że AKTORKA WKRÓTCE ZNIKNIE Z EKRANU I TEATRALNYCH DESEK? Czekamy na rozwój wydarzeń i życzymy szczęścia młodej parze!

Komentarze