Środa, 8 maja 2013, 13:15

Festiwal TOPtrendy 2013. Znamy wszystkich wykonawców!

prawda
fałsz
Festiwal TOPtrendy 2013. Znamy wszystkich wykonawców!
foto: www.facebook.com
Tradycyjnie na scenie zobaczymy najlepiej sprzedających się artystów ubiegłego roku, czołówkę młodych i obiecujących wykonawców wyłonionych w konkursie „trendy” i najlepsze polskie kabarety- to wszystko zobaczymy w dniach 7-9 czerwca podczas jedenastej edycji festiwalu.

Po czterech latach "migracji" festiwal wróci na swoje miejsce – gwiazdy wystąpią
na nowoczesnej i powiększonej scenie Opery Leśnej w Sopocie. Dzięki przebudowie widownia pomieści ponad pięć tysięcy fanów muzyki rozrywkowej.

Festiwal rozpocznie koncert zespołu Big Cyc, który w tym roku obchodzi swój 25 jubileusz.
U boku jubilatów wystąpi także wielu gości, ale póki co Skiba nie chce zdradzić kto to będzie.

Później na scenie pojawią się wykonawcy, którzy w minionym sezonie sprzedali najwięcej albumów. Zobaczymy zatem: Anię Dąbrowską, Andrzeja Piasecznego, Marię Peszek, Artura Andrusa i Donatana, a także zespoły: Coma, Bednarek, KNŻ (Kazik Na Żywo). Gdyby tego było mało, jako wisienka na torcie pojawi się HEY, świętujacy swoje dwudziestolecie. Zespół zapowiedział, że zagra największe przeboje, m.in.: „Moja i twoja nadzieja”, „Ja, sowa”, „Mimo wszystko” czy „List”.

Na drugi dzień festiwalu zaplanowano występy wykonawców, których utwory,
w okresie od czerwca 2012 do czerwca 2013, gościły na pierwszych miejscach list przebojów oraz te, które były najczęściej grane w stacjach radiowych w całej Polsce. Spośród nich, drogą sms-owego głosowania zostanie wyłoniony "Przebój Roku".

W koncercie wezmą udział, m.in. zespoły Enej i Lemon, finaliści ubiegłorocznego konkursu "trendy" - Loka i Jula, a także Ania Wyszkoni, formacja Pectus, Rafał Brzozowski, Ewelina Lisowska i inni. Dodatkowo wystąpią także finaliści konkursu "trendy" - czyli najbardziej utalentowani młodzi wykonawcy.

Trzeciego, ostatniego dnia festiwalu muzycy oddadzą scenę najlepszym kabaretom i satyrykom, którzy będą nas rozśmieszać podczas X Sopockiej Nocy Kabaretowej.

To wszystko już za niecały miesiąc! Bilety są już w sprzedaży i mimo, że wyremontowana widownia Opery Leśnej pomieści teraz więcej widzów, ci co chcą zobaczyć to wszystko na żywo muszą się BARDZO POSPIESZYĆ.

Komentarze