Środa, 8 sierpnia 2012, 17:00

Kazik: "Ona generuje medialną ruchawkę"

prawda
fałsz
Kazik: "Ona generuje medialną ruchawkę"
foto: mwmedia.pl
Kto, jak kto ale Kazik zawsze miał wiele do powiedzenia na temat dość kontrowersyjnych polskich "gwiazd" show biznesu. Nie zawsze były to pochlebne słowa. Wygląda jednak na to, że z czasem każdy może zmienić zdanie.

O Dodzie Kazik powiedział wyraził się jasno i bez owijania w bawełnę dwa lata temu. W wywiadzie dla Machiny stwierdził, że na koncercie w Londynie wypadła "raczej beznadziejnie".

Nie omieszkał również porównać polskiej sceny muzycznej do "chmary szczerzących się paszczakolanserów, którzy wychylają się do kamer i aparatów z każdego kąta jakiegokolwiek bankietu"

Ale jak widać upodobania mogą się zmienić. Dziś Kazik otwarcie przyznaje, że jeśli chodzi o muzykę Dody, to nie zna ani jednego jej kawałka. Ale za to stanął po stronie piosenkarki w sprawie tzw. "afery biblijnej".

- Niedługo będę jej sąsiadem. Przeprowadzamy się i dowiedziałem się, że tam mieszka. A co do jej muzyki, to nie jestem w stanie zanucić ani jednej piosenki. O Dodzie wiem, bo ona generuje medialną ruchawkę i fajnie, że to się dzieje. Byłem też za nią, kiedy skazywał ją sąd, bo nie rozumiem, jak za głoszenie poglądów można powoływać kogoś przed oblicze sądu - powiedział wokalista w wywiadzie dla "Wprost".

Ciekawe czy na osiedlu zamieszkiwanym przez tak temperamentne osobowości jak Kazik i Doda może być jeszcze kiedyś spokój...

Komentarze

Gość 20 sierpnia 2012 19:48
Nie wiem co za debil pisał ten artykuł, ale życzę mu, by już się nigdy za to nie brał.