Piątek, 19 kwietnia 2013, 14:26

Grycan ZBANKRUTUJE?

prawda
fałsz
Grycan ZBANKRUTUJE?
foto: www.mwmedia.pl
Cukiernia Marty Grycan na licytacji! Jej długi w płaceniu czynszu są tak duże, że właściciel postanowił ją zlicytować. Nie pomogły prośby ani pomoc męża. Adam Grycan pogorszył jeszcze sytuację, kiedy przepuścił kontrakt z TVP, dzięki któremu Grycan miała zarobić krocie. Czy to koniec imperium Grycanów?

Marta Grycan od dawna miała problemy z prowadzeniem cukierni. O kłopotach finansowych nie wspominała mężowi do momentu kiedy było już za późno. Adam Grycan już wcześniej nie ufał biznesowym decyzjom żony. Nie mógł jednak przewidzieć, że nie ma ona kompletnie pojęcia o prowadzeniu firmy.

Marta doprowadziła cukiernię do upadku, a mąż ją tylko pogrążył. Kiedy dowiedział się o kłopotach postanowił pomóc. Zajął miejsce menadżera, a pierwsza sprawa, jaką się zajął, był program kulinarny w TVP. Miała go poprowadzić jego żona. Po interwencji milionera nie było o czym rozmawiać. Adam oświadczył producentom, że żąda 50 tysięcy złotych za każdy odcinek z udziałem żony. Producenci wyśmiali potentata lodowego, stwierdzając, że może ma on majątek po ojcu, ale na pewno nie odziedziczył jego rozsądku.

Tym sposobem Adam Grycan nie tylko nie pomógł żonie uratować biznesu, a jeszcze bardziej go pogrążył. Cukiernia nie ma szans na ponowne otwarcie, a Marta straciła wszystkie oszczędności życia.

Komentarze