Piątek, 1 lutego 2013, 13:31

Bogaty teść NIE POMOŻE GRYCANKOM!

prawda
fałsz
Bogaty teść NIE POMOŻE GRYCANKOM!
foto: mwmedia.pl
Firma prowadzona przez Martę Grycan ma spore kłopoty finansowe. Z powodu zaległości w płaceniu czynszu, już w najbliższą środę całe wyposażenie cukierni w warszawskich Nowolipkach zostanie zlicytowane! Niestety Grycanka nie ma co liczyć na pomoc teścia milionera.

Zbigniew Grycan, twórca "lodowego imperium" nigdy nie ukrywał, że medialne ambicje synowej to dla niego wstyd i obciach. Tę niechęć podsyca jego druga żona, która z kolei jest zazdrosna o karierę Marty i wciąż nastawia męża przeciwko synowej.

- Ani ja ani moja żona nigdy nie stawialiśmy sobie za cel tworzenia szumu medialnego wokół naszej rodziny. Jest nam on niepotrzebny - powiedział kilka miesięcy temu Zbigniew Grycan.

Fakt informuje, że Marta prosiła męża, aby zwrócił się o pomoc finansową do ojca, jednak ten stwierdził, że to i tak nic nie da.

- Adam Grycan jest dość dumnym człowiekiem i na pewno nie przyznałby się przed ojcem do jakichkolwiek problemów finansowych. Ojciec nie akceptuje jego stylu życia ani sposobu prowadzenia biznesu. Nigdy też nie znalazł wspólnego języka z synową - mówi osoba zaprzyjaźniona z rodziną.

Komentarze

Ali 16 lutego 2013 14:01
I dobrze im tak.