Niedziela, 2 września 2012, 11:00

Wyrzucą Grycankę z programu?

prawda
fałsz
Wyrzucą Grycankę z programu?
foto: mwmedia.pl
Na planie najnowszego programu Marty Grycan nie dzieje się dobrze. Ekipa "BAKE OFF" ciągle narzeka na humory i brak profesjonalizmu celebrytki. Dodatkowo, Grycanka opóźnia wszystkie zdjęcia.

Wszystko wskazuje na to, że będzie to pierwsza i ostatnia przygoda Marty Grycan z telewizją. Celebrytka nie jest dobrze postrzegana przez twórców programu. Osoby pracujące na planie show są zniecierpliwione jej brakiem profesjonalizmu. Narzekają, że muszą przez nią zostawać po godzinach.

- Nie obejdzie się bez czterech dubli za każdym razem gdy przychodzi czas na jej kwestię - zdradza pracownik stacji TLC w rozmowie z tygodnikiem Na żywo.

Podobno współprowadzący - Piotr Gąsowski również ma dość celebrytki. Początkowo okazywał wyrozumiałość i pomagał Marcie, która nie ma pojęcia o pracy w telewizji. Jednak teraz jego nerwy są na granicy wytrzymałości.

Tak to jest, jak się w telewizji zatrudnia amatorów. To znaczy celebrytów, zamiast prawdziwych aktorów lub ekspertów w danej dziedzinie.

Komentarze

MrDuke 5 września 2012 19:19
Ludzie skąd w was ta agresja?
Mnie nie robi różnicy czy pracują w telewizji czy nie, bo mnie to w żaden sposób nie dotyczy.
Ale tym którzy komentują tak, jak ta dwójka pode mną pewnie praca Grycanek odbiera chleb od przysłowiowej "gęby". Zabierają wam miejsca pracy? Wątpię.
UUUUUUUUUUUU 2 września 2012 14:35
STARE RUPY DO PRACY SIĘ WZIĄĆ A NIE DO TELEWIZJIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
brooooooo 2 września 2012 11:52
Grycanki ,,,,,,,,,,,,,,przecz z telewizji !!!!!!!! Kto takie hipopotamki wprowadził na salony , kto to taki te Grycanki > do lodów za ladę i sprzedawać je ., a nie di telewizji ..............!!!!!!!