Piątek, 4 stycznia 2013, 13:42

Kristen Stewart i Robert Pattinson zagrają w filmie o ZDRADZIE!

prawda
fałsz
Kristen Stewart i Robert Pattinson zagrają w filmie o ZDRADZIE!
foto: fanpop.com
Ironiczne poczucie humoru niektórych twórców i umiejętność wykorzystania medialnych skandali zasługuje wręcz na medal. Na niecodzienny pomysł wpadli producenci remake'u filmu Brodziec (The Sandpiper) z 1965 roku. Zaproponowali role główne Kristen Stewart i Robertowi Pattinsonowi.

I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fabuła filmu. Oryginalny obraz opowiada o zdradzie, więc temacie bardzo bliskim obu aktorom. W samotnej matce, outsiderce, zakochuje się wierny mąż i ojciec. W głównych rolach wystąpili Elizabeth Taylor i Richard Burton. Stewart i Pattinson nie podjęli jeszcze decyzji czy wezmą udział w nowej wersji opowieści. Jednak ich udział byłby niezłym chwytem marketingowym, ze względu na ich prywatną historię.

Z prawdziwym skandalem i zdradą w tle film z pewnością pobiłby rekordy oglądalności. Podobno Pattinson woli trzymać Kristen przy sobie, szczególnie w pracy, bo boi się, że aktorka na planie kolejnego swojego filmu może "znów zrobić coś głupiego". Dlatego Robert chce spędzać z nią jak najwięcej czasu i jest gotów grać z nią nawet w produkcjach, które poruszają trudny dla niego temat.

Komentarze

x 7 stycznia 2013 22:53
nie porostu wszystko zostało ukartowane aby film obejrzeli wszyscy debile wierzący w to lol