Czwartek, 27 grudnia 2012, 12:00

Pattinson chce, ŻEBY POWIĘKSZYŁA SOBIE PIERSI!

prawda
fałsz
Pattinson chce, ŻEBY POWIĘKSZYŁA SOBIE PIERSI!
foto: socialitelife.com
Po aferze, jaką rozpętała zdrada Kristen Stewart aktorka zrobi wszystko, by zadowolić Roberta Pattinsona, który wspaniałomyślnie jej wybaczył i wrócił do niej. Najpierw zgodziła się zostać jego żoną, potem zdecydowała się adoptować z nim dziecko, teraz CHCE POWIĘKSZYĆ DLA NIEGO PIERSI!

Wygląda na to, że aktorka znalazła wreszcie sposób na wynagrodzenie Robowi faktu, że zdradziła go z reżyserem Królewny śnieżki i łowcy. Zagraniczne media donoszą, że Kristen chce poddać się operacji powiększenia piersi. Podobno aktorka zawsze miała kompleksy na tym punkcie, a wie, że Robert woli większe biusty i zależy jej, by mu się podobać.

- Kristen przeraża myśl, że Rob mógłby ją porzucić dla kogoś innego. Zawsze miała kompleksy związane z małymi piersiami i jest przekonana, że Robert byłby zachwycony, gdyby jej były nieco większe - mówi znajoma dziewczyny.

Skoro w dzisiejszych czasach, aby zatrzymać przy sobie mężczyznę, który podobno Cię kocha trzeba stosować aż tak drastyczne środki, to co będzie za kilka lat...

Komentarze