Piątek, 12 października 2012, 13:21

Razem, a jednak OSOBNO! Nie chcą się oglądać?

prawda
fałsz
Razem, a jednak OSOBNO! Nie chcą się oglądać?
foto: posh24.com
Afera z romansem Kristen Stewart i Ruperta Sandersa zakończyła się dla niej nad wyraz szczęśliwie. Robert Pattinson wybaczył jej zdradę i przyjął "marnotrawną Kristen" na łono swojej hollywoodzkiej rezydencji. Aktorzy utrzymują, że się pogodzili i znów są razem. Dlaczego więc WSZĘDZIE CHODZĄ OSOBNO?

Ostatnio amerykańscy paparazzi przyłapali Kristen na koncercie. Dawniej aktorka na takie imprezy zawsze chodziła z Robem, ale teraz postanowiła wybrać się... z tatą! Czyżby Pattinson nie chciał się z nią PUBLICZNIE POKAZYWAĆ?

Wszystko na to wskazuje, Rob również samotnie spędza czas. Kiedy Kristen bawiła się na koncercie w Los Angeles, on bawił się na drugim końcu Stanów. Paparazzi przyłapali go w jednym z klubów nocnych, gdzie balował do białego rana.

Para "odpoczywa od siebie", czy po prostu nie może na siebie patrzeć? Wszystko wskazuje na to, że Robert wciąż nie może przeboleć zdrady Kristen, a ta dwójka tylko utrzymuje, że wszystko jest ok, by nie zaszkodzić promocji najnowszej części Zmierzchu.

Nie zdziwimy się więc, gdy jakiś czas po premierze oświadczą, że jednak nie mogą być razem.


foto: Forum


foto: Forum

Komentarze