Piątek, 21 grudnia 2012, 12:07

CHCIWA BABA z Radomia hitem Internetu!

prawda
fałsz
CHCIWA BABA z Radomia hitem Internetu!
foto: Kwajk.pl
Tak szybkiej kariery nie zrobiłaby nawet Natalia Siwiec pokazując się na Stadionie Narodowym całkiem nago. "Chciwa baba z Radomia" podbiła cały Internet. Posty, przerobione zdjęcia oraz memy z jej udziałem znalazły się już w największych serwisach internetowych.

Wszystko zaczęło się od filmiku z wigilii na deptaku w Radomiu. Wideo prezentuje, jak mieszkańcy miasta w błyskawiczny sposób opróżniają wszystkie stoły, chwytając w swoje ręce wszystko, co popadnie. Bohaterką całego zamieszania jest kobieta, która łapie najpierw za jedną, później za dwie, a w ostateczności za trzy butelki napoju.

Kreatywni Internauci natychmiast podchwycili temat i kobieta wyciągająca rękę po napój stała się bohaterką niezliczonych memów. Obrazki błyskawicznie pojawiły się na popularnych serwisach ze śmiesznymi zdjęciami, a także na Facebooku.foto: kwajk.pl


foto: kwajk.pl


foto: kwajk.pl


foto: kwajk.pl


foto: kwajk.pl


foto: kwajk.pl

Komentarze

Kate 1 stycznia 2013 09:44
nic specjalnego w jej zachowaniu nie widzę, normalnie drugą butelkę podała komuś z tłumu, a trzecią wzięła z rozpędu, zresztą jak się innym nie chciało sięgać to o co biega?! Współczuję kobiecie, bo się teraz nad nią stado idiotów pastwi..