Czwartek, 4 października 2012, 13:45

Rihanna uprawiała SEKS W KLUBIE!

prawda
fałsz
Rihanna uprawiała SEKS W KLUBIE!
foto: posh24.com
Rihanna ma najwidoczniej słabość do facetów, którzy lubią pomiatać kobietami. Piosenkarka i Chris Brown bawili się razem w ekskluzywnym klubie, w którym, jak twierdzą świadkowie, UPRAWIALI SEKS!

W nocy z poniedziałku na wtorek w jednym z luksusowych klubów w Nowym Jorku można było spotkać samą śmietankę towarzyską amerykańskiego show biznesu. W lokalu była również Rihanna, która zaczęła FILIRTOWAĆ Z Chrisem Brownem. Najwidoczniej nie przeszkadzało jej to, że gwiazdor dotkliwie ją pobił, za co stanął przed sądem.

Jak twierdzą świadkowie zagranicznych magazynów, para długo na siebie patrzyła, a później Chris podszedł do Riri i zaczął tańczyć, podnosząc wysoko swoją koszulkę i pokazując jej klatę.

- Wyglądało to bardzo wyzywająco. Kiedy poszli na parkiet całowali się i przytulali, nie przejmując się tym, że ludzie się na nich patrzą - twierdzi osoba, która tej nocy również bawiła się w klubie.

W środku nocy Rihanna i Chris zniknęli z parkietu i na PÓŁ GODZINY ZAMKNĘLI SIĘ RAZEM W ŁAZIENCE. Kiedy wyszli piosenkarka była podobno "poruszona i przejęta". Może dotarło do niej, że UPRAWIAŁA SEKS z facetem, który ją prawie zakatował?

foto: chrisbrownweb.com

Komentarze