Czwartek, 4 października 2012, 14:20

SKANDAL! Maserak POBIŁ KOBIETĘ?!

prawda
fałsz
SKANDAL! Maserak POBIŁ KOBIETĘ?!
foto: mwmedia.pl
To prawdziwy szok, Rafał Maserak został oskarżony o POBICIE KOBIETY! Poszkodowana twierdzi, że tancerz znany z programu "Taniec z Gwiazdami" zaatakował ją przed warszawskim klubem.

W rozmowie z Super Expressem kobieta powiedziała: "13 września zostałam pobita przez Rafała Maseraka przed klubem Enklawa w Warszawie". Poszkodowana twierdzi, że wychodząc z lokalu zobaczyła dwóch bijących się mężczyzn, jednym z nich był znany z telewizji tancerz. Postanowiła ich rozdzielić i uspokoić. Niestety, sama znalazła się w niebezpieczeństwie.

- Po chwili pan Maserak w przypływanie szału skierował swój cios wprost na moja twarz. Upadłam na chodnik, straciłam na chwilę przytomność i zalałam się krwią. Gdy odzyskałam przytomność, była przy mnie kobieta, która pomogła mi wstać, otarła mi twarz z krwi, zawiadomiła policję i pogotowie. Rafała Maseraka nie było już na miejscu. Stchórzył i uciekł - opowiadała pokrzywdzona kobieta.

Zaraz po zajściu ofiara została poddana obdukcji, która wykazała, że ma liczne stłuczenia głowy, wstrząśnienie mózgu, zasinienie obu oczodołów. Lekarze zlecili wykonanie tomografii, aby sprawdzić, czy nie doszło do krwiaków. Kobieta będzie dochodzić swoich praw w sądzie.

- Obecnie chcę, żeby pan Maserak odpowiedział za swój czyn w sądzie, tym bardziej że ten cios mógł okazać się śmiertelny, gdyby był zadany w skroń, kilka centymetrów wyżej - dodaje.

Oskarżony o pobicie Maserak twierdzi, że DO NICZEGO NIE DOSZŁO, a cała sprawa to PROWOKACJA. Tancerz tłumaczy, że wychodząc z klubu zobaczył skuloną kobietę na chodniku. Podszedł do niej, aby jej pomóc, ale nigdy jej nie uderzył.

Wierzycie w jego tłumaczenia? Może Maserak był tak pijany, że całe zdarzenie pamięta, jak przez mgłę i nie dociera do niego, że uderzył kobietę?

Komentarze

Gość 14 października 2012 18:13
tak tak damski bokserku, w pudle wiedza jak szlifowac takich cwaniakow......
Gość 5 października 2012 13:08
frajerek ten maserak