Poniedziałek, 17 grudnia 2012, 15:47

Będzie kontynuacja Ryśka z Mafią

prawda
fałsz
Będzie kontynuacja Ryśka z Mafią
foto: mwmedia.pl
Tydzień temu w sieci zadebiutował spot reklamowy Fundacji Przytul Psa zachęcający do humanitarnego traktowania zwierząt. W rolę groźnego gangstera wcielił się Piotr Cywrus, dobrze znany z roli Ryśka z Klanu!

Filmik zrobił furorę w internecie. Przez tydzień zdobył ponad 2 miliony wyświetleń, a na konto fundacji wpłynęło prawie 60 tysięcy złotych. Trzeba przyznać, że spot jest mocno kontrowersyjny i klimatyczny. Przywodzący na myśl "Wściekłe psy" Quentina Tarantino z pewnością nie nadaje się do puszczenia dzieciom.

Cywrus rewelacyjnie zagrał gangstera, który przestrzega przed "przywiązywaniem psów drutem czy innym chujostwem". Dla wszystkich fanów Ryśka producenci spotu mają niespodziankę. Powstanie kontynuacja reklamy, którą zobaczyć będzie można po świętach Bożego Narodzenia. Piotr Cyrwus ponownie wcieli się w rolę bezwzględnego gangstera, a spot utrzymany będzie w tej samej konwencji.

Wielu internautów zarzucało producentom, że żywcem skopiowali pomysł zeszłorocznej kampanii British Heart Fundation, w której wystąpił Vinnie Jones. Twórca polskiego spotu przyznał się, że mocno zainspirowała go ta kampania, ale naszym skromnym zdaniem Rysiek jest o niebo lepszy! Zgadzacie się?Komentarze