Poniedziałek, 17 grudnia 2012, 15:03

Rob PISZE PIOSENKI NA ŚLUB z Kristen

prawda
fałsz
Rob PISZE PIOSENKI NA ŚLUB z Kristen
foto: coventrytelegraph.net
Najnowsze doniesienia amerykańskich tabloidów świadczą o tym, że Robert Pattinson niezwykle poważnie traktuje obietnicę, którą wymógł na Kristen Stewart. Aktor stwierdził, że wybaczy jej zdradę, jeśli zgodzi się zostać jego żoną. Teraz Rob PISZE PIOSENKI NA ICH ŚLUB!

Podobno gdy para zaczęła się spotykać, Rob pisał jej piosenki cały czas. Rok temu przestał, ale po wybuchu afery z romansem, stara się pisać jeszcze lepsze teksty. Wszystko po to, by pokazać Kristen, jak bardzo ją kocha.

Aktor jest bardzo płodny artystycznie. Informatorzy magazynu "National Enquirer" donoszą, że w ciągu ostatnich trzech miesięcy napisał JUŻ PONAD DZIESIĘĆ PIOSENEK.

- Wiele z nich jest bardzo smutnych, ale od kiedy do siebie wrócili, próbuje pisać coś bardziej podnoszącego na duchu. Zaczął pisać piosenki na ich wesele. Jedną z nich nagra i zaskoczy ją podczas ich pierwszego tańca - mówi źródło pisma.

Komentarze

JolkaL 8 lutego 2013 11:55
A ja miałam piękną historię na swoim ślubie :)
Moja świadkowa zakochała się chyba w fotografie. Robiła do niego takie maślane oczy :)
I wzięła telefon a nawet namówiła na taniec ;-)
Mieliśmy ubaw, bo ciągnęła go do pokoju a on oczywiście nie dał się :) był w pracy jakby nie było. Ale fajny gosć, przystojny. Jak macie ochotę go zobaczyć to wpisz sobie w google fotograf na slub org i potem trzeba wejść w kontakt i tam jest nasi fotografowie.
normalnie się ubawiłam :)