Piątek, 30 listopada 2012, 13:47

Rozenek ma ZAKAZ WYPOWIADANIA SIĘ w mediach

prawda
fałsz
Rozenek ma ZAKAZ WYPOWIADANIA SIĘ w mediach
foto: mwmedia.pl
Odkąd na jaw wyszły oszustwa, których dopuszczono się podczas produkcji "Perfekcyjnej Pani Domu" Małgorzata Rozenek trafiła pod obstrzał mediów. Swoimi nieporadnymi komentarzami tak namieszała, że TVN ZABRONIŁ JEJ WYPOWIADAĆ SIĘ W MEDIACH bez konsultacji ze swoją menadżerką.

Kiedy okazało się, że willa pokazywana w programie nie należy do Małgosi, a została jedynie wynajęta na potrzeby produkcji, media zwęszyły sensację i nie przestawały śledzić Rozenek. Wkrótce okazało się, że w swoim prawdziwym domu korzysta z ona z pomocy sprzątaczki, a sama nie jest wzorem cnót, bo pali i przeklina na potęgę.

Perfekcyjna Pani Domu chciała jakoś uratować swój nadszarpnięty wizerunek i przyznała, że w domu pomaga jej gosposia i która nie lubi prezentów, bo "tylko ona wie, co jest dla niej najlepsze". Niestety narobiła tym więcej szkód, niż pożytku.

Przez swoje niefortunne komentarze Małgosia dostała ZAKAZ UDZIELANIA WYWIADÓW i wypowiadania się w mediach. Mało tego! Dostała również speca od budowania wizerunku, który ma jej pomóc "odzyskać zaufanie widzów".

Podobno teraz Małgosia słowa nie powie bez wcześniejszych ustaleń z menadżerką. Dziennikarzom, którzy próbowali z nią porozmawiać powiedziała, że to właśnie ona zajmuje się wszystkimi wypowiedziami dla mediów i każda publikacja przechodzi przez nią.

I jak tu wierzyć w jej autentyczność?

Komentarze