Poniedziałek, 1 października 2012, 12:53

Nie potrafi znieść krytyki. WKURZA SIĘ I PŁACZE!

prawda
fałsz
Nie potrafi znieść krytyki. WKURZA SIĘ I PŁACZE!
foto: mwmedia.pl
Małgorzata Rozenek przeżywa prawdziwy dramat. Idealna gospodyni w końcu poznała zarówno blaski jak i cienie popularności. Krytyka mediów, które zarzucają jej nieautentyczność podobno bardzo jej doskwiera.

Perfekcyjną Panią Domu dopadły naprawdę trudne chwile. Choć jest ulubienicą dyrektora programowego TVN, to niestety widzowie i media nie są dla niej już tak łaskawe. Fala krytyki, która pojawiła się w prasie i na portalach internetowych całkowicie ją przerosła.

Małgorzacie Rozenek zarzuca się przede wszystkim nieautentyczność. Z planu jej programu do mediów wciąż wyciekają informacje, które świadczą o tym, że idealna gospodyni OSZUKUJE SWOICH WIDZÓW.

Na początku dowiedzieliśmy się, że willa, w której kręcony jest program NIE NALEŻY DO MAŁGORZATY. Dom został wynajęty na potrzeby programu, podobnie jak wszystkie elementy jego wnętrza, które są jedynie dekoracjami.

Oprócz tego na jaw wyszło, że idealna gospodyni w prawdziwy życiu wcale nie jest taka perfekcyjna. Rozenek pije, pali i KORZYSTA Z POMOCY SPRZĄTACZKI, która za nią utrzymuje dom w porządku.

Sama zainteresowana nie rozumie jednak, DLACZEGO LUDZIE JĄ KRYTYKUJĄ? Przecież jest taka perfekcyjna, ładna i zadbana. Przecież uczy wszystkich, że wystarczy sprzątnąć, aby wszystkie problemy zniknęły.

Podobno Rozenek nie radzi sobie z krytyką swojej osoby. Często czyta doniesienia medialne i denerwuje się albo płacze! Krytyka bardzo ją boli, chociaż publicznie zapewnia, ze jej to nie obchodzi.

Komentarze