Wtorek, 27 listopada 2012, 14:20

Kim WŚCIEKŁA na siostrę za sesję w Miss Vogue!

prawda
fałsz
Kim WŚCIEKŁA na siostrę za sesję w Miss Vogue!
foto: hotcelebshome.com
Kendall Jenner, przyrodnia siostra Kim Kardashian wzięła udział w sesji zdjęciowej dla magazynu Miss Vogue. Tajemnicą poliszynela jest fakt, że Kim od lat marzy o sesji w Vogue, ale redaktor naczelna pisma nawet nie chce o niej słyszeć.

Kim od dłuższego czasu starała się skontaktować z Anną Wintour w sprawie sesji w Vogue. Jednak redaktor naczelna amerykańskiej, najbardziej prestiżowej edycji, ignoruje celebrytkę, nie zawracając uwagi na jej prośby i oferty.

Za to jej przyrodnia siostra całkiem nieźle radzi sobie w branży. Kendall Jenner, właśnie zdobi australijską okładkę Miss Vogue. Kim Kardashian wrzuciła do sieci zdjęcia Kendall z sesji dla magazynu. Pod jednym z nich napisała:

"Kendall i jej nogi... Jestem zazdrosna!"

Amerykańska prasa donosi jednak, że całkiem inaczej wyglądała sytuacja w domu, po spotkaniu Kardashianek. Podobno Kim na każdym kroku zarzucała Kendall, że jej sesja wypadła fatalnie. Zazdrosna siostra twierdziła, że nastolatka nie umie pozować, ciągle się garbiła i ma twarz pozbawioną wyrazu.

W końcu Kendall nie wytrzymała i wyrzuciła Kim, że PRZYNAJMNIEJ NIE JEST GRUBASKĄ i dzięki temu to jej magazyn zaproponował sesję. Podobno Kim WŚCIEKŁA SIĘ I WYPADŁA Z DOMU, JAK BURZA. A atmosfera pomiędzy siostrami jest niezwykle napięta.

Jak widać sukces potrafi poluźnić nawet więzy rodzinne.

foto: hotcelebshome.com


foto: hotcelebshome.com


foto: hotcelebshome.com

Komentarze