Czwartek, 15 listopada 2012, 14:32

Córka Jona Bon Jovi PRZEDAWKOWAŁA HEROINĘ!

prawda
fałsz
Córka Jona Bon Jovi PRZEDAWKOWAŁA HEROINĘ!
foto: cfnews13.com
Nie od dziś wiadomo, że nastolatki często bywają trudną młodzieżą. W szczególności wiedzą o tym ich rodzice, którzy często nie wiedzą, jak postępować z dzieckiem przechodzącym okres buntu. Jak widać dzieci gwiazd też bywają "trudne". Ostatnio przekonał się o tym Jon Bon Jovi.

Życie dzieci gwiazd bywa ciężkie. Często nastolatki chcą odciąć się od swoich popularnych rodziców popadając w nieciekawe towarzystwo i konflikty z prawem. Alkohol, narkotyki, przestępstwa to często pułapki, w które wpadają dzieci gwiazd.

O tym, jak trudne jest wychowanie nastolatka doskonale wie już Jon Bon Jovi. Jegó córka Stephanie Rose Bongiovi, została aresztowana i przewieziona do szpitala po przedawkowaniu heroiny. 19-latka została znaleziona nieprzytomna przez policjantów w akademiku.

Funkcjonariusze odebrali zgłoszenie z jednego z akademików w Hamilton College. Na miejscu znaleźli nieprzytomną Stephanie, a także heroinę, marihuanę oraz jeszcze jedną niezidentyfikowaną substancję. Dziewczyna została natychmiast przewieziona do szpitala, gdzie dochodzi do siebie.

Po opuszczeniu placówki Stephanie stanie przed sądem i odpowie za posiadanie i używanie nielegalnych substancji .

foto: msn.com


foto: msn.com

Komentarze