Wtorek, 13 listopada 2012, 14:48

Rihanna KOLEJNĄ dziewczyną BONDA!

prawda
fałsz
Rihanna KOLEJNĄ dziewczyną BONDA!
foto: fashionfashion.org
Jeszcze przed premierą "Skyfall" Daniel Crag zapowiadał, że nie zagra w kolejnych częściach Bonda. Aktor mówił, że kończy z serią i chce zająć się ambitniejszymi projektami. Zmienił jednak zdanie.

Po sukcesie, jaki odniosła najnowsza część Bonda "Skyfall" Daniel Craig wyjawił, że zdecydował się zagrać w kolejnych filmach i przedłużył swój kontrakt. Producenci kolejnych części zaczęli się więc zastanawiać nad kobietą idealną dla Bonda. Wybierali między Beyonce, a Rihanną. Ostatecznie wybór padł na Barbadoskę, a przesądził o tym nikt inny jak Daniel Craig!

Aktor zapytany o to, która z nich byłaby lepszą dziewczyną Bonda bez chwili zawahania stwierdził, że Rihanna.

- Odpowiedz jest prosta: Rihanna byłaby idealną dziewczyną Bonda. Dlaczego? Bo jest bardziej zmysłowa i niegrzeczna. Ona ma w sobie dynamit. To niebezpieczna dziewczyna - powiedział aktor.

Jego słowa zaważyły na decyzji o angażu i Barbadoska będzie negocjowała swój kontrakt z producentami filmu.

Piosenkarka była tak uradowana słowami Craiga, że postanowiła się pochwalić nimi na Twitterze. Na swoim profilu napisała: Daniel Craig mówi, że byłabym doskonałą dziewczyna Bonda. Jestem taka szczęśliwa!

Komentarze

Gość 16 listopada 2012 21:58
ma tylko ładną buzkę , pewnie Beyonce jest idealna na laske bonda a nie ta rojda , tylko w make up'u jest ładna i bez proporcji
pina_029 16 listopada 2012 11:59
chcialabym zeby to byla prawda :p
Gość 13 listopada 2012 19:14
uważam, że Beyonce była by lepsza ale ok...