Piątek, 7 czerwca 2013, 13:17

Penelope Cruz NOWĄ DZIEWCZYNĄ BONDA!

prawda
fałsz
Penelope Cruz NOWĄ DZIEWCZYNĄ BONDA!
W najnowszym filmie o przygodach Jamesa Bonda u boku agenta zobaczymy piękną Penelope Cruz, 39 letnia aktorka będzie najstarszą ze wszystkich dotychczasowych DZIEWCZYN BONDA.

"Piękne, inteligentne, seksowne i MŁODE - takie były dotychczasowe partnerki agenta". Seksapilu i hiszpańskiego wdzięku nie można jej odmówić, czy jednak nie jest za stara do tej roli? Zdjęcia mają ruszyć w kwietniu przyszłego roku, a wtedy aktorka będzie miała 40 lat!

Niepokojące może być też to, że obecnie Penelope jest w zaawansowanej ciąży. Czy uda jej się tak szybko odzyskać figurę?

Producenci nie brali tych aspektów pod uwagę i są wyraźnie zachwyceni, że w końcu udało im się ją pozyskać. Już kilkukrotnie proponowano jej udział w którejś z produkcji, jednak aktorka zawsze wybierała inne propozycje.

Teraz Penelope wykazuje duży entuzjazm do wzięcia udziału w filmie: - Kocham moją pracę i uwielbiam różnorodność. Chcę wciąż rozwijać się jako aktorka, a ta rola będzie kolejną szansą, by spróbować czegoś nowego - cytują jej słowa brytyjskie gazety.

Co myślicie o nowej DZIEWCZYNIE BONDA?

Komentarze