Poniedziałek, 12 listopada 2012, 15:51

Fani Górniak GROŻĄ, ŻE MNIE ZABIJĄ!

prawda
fałsz
Fani Górniak GROŻĄ, ŻE MNIE ZABIJĄ!
foto: mwmedia.pl
Wojna między Edytą Górniak, a Karoliną Korwin-Piotrowską wciąż trwa. Na razie tylko na słowa, ale nie wiadomo, czy nie dojdzie przypadkiem do rękoczynów. Jak się okazuje fani Edyty GROZILI DZIENNIKARCE ŚMIERCIĄ I POBICIEM!

O tym, że "Edzia" i Korwin-Piotrowska się nie cierpią wiadomo od dawna. W prasie i w serwisach społecznościowych można znaleźć wiele wypowiedzi tych celebrytek, w których krytykują siebie nawzajem. Jednak od czasu wyjazdu Górniak do Azji wojna na słowa zaostrzyła się i przybrała niebezpieczne kształty.

Wszystko zaczęło się od tego, że prowadząca Magiel towarzyski skomentowała wpis Edzi, w którym ta przekazała całuski gejom na całym świecie. W odpowiedzi na uszczypliwy komentarz, wokalistka wytknęła jej, że "jest brzydka, samotna, nie ma dziecka ani faceta".

Górniak postanowiła napisać dziennikarce dobitnie, co o niej myśli i na jej profilu pojawił się post o takiej treści:

"Kochani nie denerwujcie się reakcją „K.Piotrowskiej”. jest przecież przewidywalna :) Poprosi teraz kolegów o wsparci dla niej. Znowu będzie cos o hymnie, maturze, byłym ex, co tam jeszcze… a operacjach plastycznych, że 5 klipów do jednej płyty to za mało, no i że jestem taka strasznie krucha :((( Czy coś tam. -- Przyjmijmy że każdy ma swoją drogę do przebycia. Swój czas do otwarcia świadomości. Są i tacy którzy będą stać będą w miejscu, bo iść dalej to dla nich wysiłek lub strach. Ona jest i będzie agresywna – to jej jedyny! sposób na widoczność. Więc sięgnie po każde słowo zwyczajnie ze strachu o siebie. – Jeśli kiedyś przestanie być agresywna, znaczyć to będzie, że wreszcie ktoś ja pokochał. Tylko jak tu kochać takiego łobuza??? :) No cóż – życzę jej miłości. Wzajemnej i spełnionej. A póki na nią czeka, niech zrobi cos pożytecznego dla ludzi lub świata. Na prawdę nie jest trudno być człowiekiem dobrym. Przekażcie jej, że nie trzeba wtedy robić operacji plastycznych, bo dobroć odmładza."

Okazując solidarność fani piosenkarki masowo zaczęli GROZIĆ Korwin-Piotrowskiej. Dziennikarka USUWAŁA CHAMSKIE KOMENTARZE I BANOWAŁA UŻYTKOWNIKÓW na swoim profilu. W końcu zamieściła krótką informację.

"Moi drodzy, wszystkie chamskie komentarze oraz te zawierające groźby karalne, groźby śmierci i uszkodzenia ciała oraz wyzwiska, będą usuwane, a ich autorzy banowani. Jeśli to nie pomoże, są dalsze kroki, które można podjąć i zostaną one podjęte. Tak się bawić nie będziemy. Dotyczy to w szczególności fanów Edyty Górniak."

Z profilu piosenkarki zniknęły już jej posty na temat "brzydoty, samotności, braku dziecka i faceta" Korwin-Piotrowskiej. To jednak tylko tymczasowe zawieszenie broni. Zapewne i jedna i druga szykują już działa cięższego kalibru.

foto: mwmedia.pl

Komentarze

jakizal 18 listopada 2012 22:32
To nie jest krzyżyk tylko plusik -.-'