Wtorek, 30 października 2012, 15:09

Jest GRUBA, bo WAŻY 52 KILO?!

prawda
fałsz
Jest GRUBA, bo WAŻY 52 KILO?!
foto: blogspot.com
Od jakiegoś czasu w brytyjskich mediach trwa nagonka na Cheryl Cole. Tabloidy wytykają piosenkarce, że JEST ZA GRUBA! Uważają, że przy wzroście 160 cm i wadze 52 kg ma NADWAGĘ!

Publikacje w kolorowej prasie na temat wagi Cole już od dłuższego czasu nie schodzą z czołówki brytyjskich gazet. Tabloidy prześcigają się w artykułach oskarżając Cole o to, że jest za gruba, jak na swój niski wzrost.

Przypomnijmy, że piosenkarka mierzy 160cm, a waży 52 kilogramy. Teraz sama zainteresowana postanowiła zabrać głos w sprawie.

Cole stwierdziła, że nie można nazwać grubym kogoś, kto nosi rozmiar 34. Dodała również, że to, co robią media, to znęcanie się nad pulchnymi kobietami, które nie mieszczą się w rozmiarze S.

- Standardowy rozmiar kobiet na świecie mieści się między 38 a 40, więc jeżeli ktoś nazywa mnie grubą, bo mam rozmiar 34 - a nigdy nie doszłam wyżej, niż 36 - to może przysporzyć kobietom poważnych problemów. To po prostu znęcanie się nad słabszymi - powiedziała w wywiadzie dla Glamour.

Taka medialna nagonka może sprawić, że szczególnie nastolatki, podatne na wpływy zaczną źle patrzeć na siebie i swoje ciało. Jeśli media twierdzą, że Cole, która nosi rozmiar 34 jest gruba, to co dopiero dziewczyny o rozmiarze 38 lub 40? Piosenkarka radzi poważnie zastanowić się nad tego rodzaju publikacjami.

Komentarze