Czwartek, 25 października 2012, 13:51

Zrobię MODELKĘ Z MATKI MADZI!

prawda
fałsz
Zrobię MODELKĘ Z MATKI MADZI!
foto: Super Express
Na szokujący i skandaliczny wręcz pomysł wpadł jeden z polskich projektantów mody. Grzegorz Matląg chce by jego najnowszą kolekcję PROMOWAŁA KATARZYNA WAŚNIEWSKA! Matka Madzi z Sosnowca, oskarżona o zamordowanie własnej córki miałaby wystąpić na wybiegu u Matląga już w najbliższą sobotę.

Projektant przyznaje, że Waśniewska nie ma figury modelki ani pięknej twarzy, ale za to świetnie się ubiera. W wywiadzie dla Super Expressu Matląg stwierdził, że matka Madzi doskonale nadaje się do promowania jego ubrań, bo ta kolekcja jest inspirowana właśnie modą z ulicy.

- Katarzyna miałaby zamykać pokaz. Przygotowałem dla niej wyjątkową kreację - twierdzi projektant.

Jeśli Waśniewska przyjmie jego propozycję to na wybiegu pojawi się już w tę sobotę, podczas Fashion Week Poland w Łodzi. Ostatnio kobieta robiła wszystko, by stać się celebrytką, pozowała do zdjęć jeżdżąc w bikini na koniu i chwaliła się w wywiadach, że udzielała rad innej kobiecie oskarżonej o zamordowanie swojego dziecka, kiedy była w areszcie.

My mamy nadzieję, że pomysł projektanta to jeden wielki żart. Nie mieści nam się bowiem w głowie jak można chcieć promować swoją kolekcję twarzą kobiety oskarżonej o dzieciobójstwo!

Komentarze