Niedziela, 21 października 2012, 19:00

Harry Potter ROZSTAŁ SIĘ Z DZIEWCZYNĄ!

prawda
fałsz
Harry Potter ROZSTAŁ SIĘ Z DZIEWCZYNĄ!
foto: fansshare.com
Sława i pieniądze chyba nie idą w parze z miłością, a przynajmniej szczęścia nie dają. Przekonał się o tym Daniel Radcliffe, który właśnie rozstał się ze swoją dziewczyną Rosie Coker.

Z informacji podanych przez Daily Mail wynika, że para poznała się przy kręceniu filmu "Harry Potter i Książę Półkrwi" w 2007 roku. Rosie Coker była asystentką na planie produkcji. Radcliffe zaczął się z nią umawiać się 4 lata później.

Bliscy Coker twierdzą, że 23-latka próbuje żyć dalej i strasznie jej ciężko się pozbierać po rozstaniu. Para wspólnie mieszkała w apartamencie Radcliffe'a wartym 4,3 miliona dolarów!

Nie wiadomo co było przyczyną rozstania, ale jeszcze niedawno Radcliffe twierdził, że "nie jest łatwo go kochać, ale Rosie uwielbia w nim te wszystkie dziwactwa, których on nienawidzi".

Co więc poszło nie tak? Wydawało się, że tworzą udany związek. Być może w grę wchodziła inna kobieta. Daniel zakończył ostatnio prace nad filmem "Kill Your Darlings", w którym partnerowała mu Erin Darke. Podobno aktorzy zbliżyli się do siebie na planie. Może to było powodem rozstania z Rosie?

Komentarze