Czwartek, 19 lipca 2012, 14:10

Rozbiła jego związek, by mogli być razem. Teraz go porzuca!

prawda
fałsz
Rozbiła jego związek, by mogli być razem. Teraz go porzuca!
foto: mwmedia.pl
Agnieszka Włodarczyk robi wiele zamieszania wokół swojej osoby, często kosztem innych ludzi. Tak było w przypadku Mikołaja Krawczyka i Anety Zając. Włodarczyk rozbiła ich związek, ale tylko po to, aby teraz zostawić Mikołaja na lodzie.

Wszystko wskazuje na to, że Mikołaj Krawczyk był dla Agnieszki tylko pewnym "etapem do przejścia". Żeby go zdobyć namieszała w jego związku z Zając, bo twierdziła, że kocha go do szaleństwa. Najwidoczniej jednak aktorka albo szybko się nudzi albo lubi skakać z kwiatka na kwiatek.

Tabloidy donoszą, że Agnieszka wciąż spotyka się ze swoim byłym - Jakubem Sićko, a oboje działają na siebie jak magnes. Takie spotkania muszą być zwiastunem czegoś większego. Wszystko wskazuje więc na to, że Włodarczyk zamierza wrócić do swojego byłego partnera. Łączyła ich nie tylko żarliwa miłość, ale również 7 letni staż, nic więc dziwnego, że postanowili się zejść. Tym samym jednak, aktorka zostawia na lodzie Mikołaja, który dla niej porzucił wszystko.

Krawczyk był tak szaleńczo zakochany w Agnieszce, że zostawił dla niej swoją rodzinę. Para zamieszkała wspólnie i myślała nawet o dziecku! Niestety jak widać, szczęście budowane na czyimś nieszczęściu nie może trwać wiecznie...

Komentarze

Gość 26 lipca 2012 22:49
Jest ładna wolno jej ;p
Gość 20 lipca 2012 23:24
wiedziałem że tak będzie i zostawi go ona prędzej czy później
Gość 20 lipca 2012 18:02
bxvjbksdxnc