Piątek, 12 października 2012, 13:49

Siwiec i Rosati na premierze filmu. Która się ZBŁAŹNIŁA?

prawda
fałsz
Siwiec i Rosati na premierze filmu. Która się ZBŁAŹNIŁA?
foto: mwmedia.pl
Natalia Siwiec i Weronika Rosati to dwie piękne kobiety, które pojawiły się na wczorajszej premierze filmu "Obława". Rosati, jako że grała jedną z głównych ról wyglądała niezwykle elegancko i szykownie, za to Siwiec kompletnie SIĘ ZBŁAŹNIŁA. Zobaczcie sami.

Weronika Rosati pojawiła się na premierze w długiej, eleganckiej sukni. Srebrną i połyskującą kreację uzupełniła skromną biżuterią. Do zdjęć pozowała z klasą i stylem. Wyglądała jak prawdziwa gwiazda filmowa! Takiej sukni nie powstydziłaby się nawet na festiwalu w Cannes.

Za to Natalia Siwiec była zupełnym przeciwieństwem Weroniki. Znana z zamiłowania do mody, tym razem nie popisała się swoją stylizacją. Nie dość, że przyszła w kusej spódnicy to jeszcze założyła do niej zapinany sweter i sportowe buty. W swoim stroju nie prezentowała się efektownie. Próbowała jednak w inny sposób zwrócić na siebie uwagę.

Siwiec pozowała fotografom robiąc ZEZA, STROJĄC GŁUPIE MINY i POKAZUJĄC "RÓŻKI" przy głowie. Zachowanie GODNE PRAWDZIWEJ GWIAZDY!

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze

PolAnka 27 października 2012 16:29
jakby każda dziewczyna w Polsce miała tyle kasy, takie warunki i znajomości oraz stylistów i makijażystów na zawołanie, a w dodatku sztuczne piersi i nadmuchane usta to mielibyśmy same kopie Siwiec.
A co z tego, że jest ładna jak w główce pusto i jak niewiadomo jak się zachować to różki się pokazuje? Widać, że czoło nieskażone żadną myślą...
Gość 21 października 2012 15:18
Rosati rzeczywiście wyglądała jak prawdziwa gwiazda filmowa...tylko jak by buty ubrała w innym kolorze xd ale cała reszta super. Za to Siwiec...ładna jest. Nie zaprzeczę. Ale widać że próbuje zwrócić na siebie uwagę mediów w byle jaki sposób. Trochę jak dziecko. Jak się ogarnie to nie powiem na nią ani jednego złego słowa.
Gość 18 października 2012 22:37
natalia piękną kobietą jest niezależnie od stroju
Gość 16 października 2012 06:33
No tak zgadzam się z Sar. Chociaż fakt, nie popisała się strojem.
Sar 13 października 2012 18:34
"ale siwiec jest brzydka..." powiedział ten który nigdy takiej laski nie będzie mieć
Gość 13 października 2012 15:40
ale siwiec jest brzydka...