Środa, 31 października 2012, 14:25

TŁUSTA KROWA i jej OPADAJĄCE cycki na okładce Vogue!

prawda
fałsz
TŁUSTA KROWA i jej OPADAJĄCE cycki na okładce Vogue!
foto: http://faystyle.com
"Tłusta krowa" i "gruba świnia" jak nazywają ją zawistne koleżanki z branży podbija świat mody. Mowa o Kate Upton będącej jedną z najbardziej popularnych modelek, które nie noszą rozmiaru "zero".

Upton jako jedyna w świecie mody może pochwalić się kobiecymi krągłościami, pełnymi piersiami i biodrami, które niejednego pana przyprawiają o szybsze bicie serca. Promujące anoreksję internetowe "hejterki", które nie raz śmiało sobie używały sobie kosztem Upton muszą nieco spuścić z tonu.

Modelka wyśmiewana w internecie, przez dziewczyny, dla których anoreksja nie jest chorobą, a sposobem na "piękną sylwetkę" teraz stała się ikoną seksapilu i stylu! Kate została zaproszona przez włoską edycję magazynu Vogue do sesji zdjęciowej. W grudniowym numerze możemy podziwiać jej piękne kształty.

Niedawno modelka gościła także na okładce innego magazynu o modzie. Jak widać nikomu z tej branży nie przeszkadzają "większe rozmiary" Upton. No, chyba że anorektycznym koleżankom.

foto: http://fashnberry.com


Kate już raz pojawiła się w hiszpańskim wydaniu Vogue, w lipcu tego roku. Czy Waszym zdaniem na tych zdjęciach też widać "tłustą krowę"?

foto: touchpuppet.com


foto: touchpuppet.com

Komentarze

Gość 16 października 2013 13:48
Komercja mydli wam oczy... Ona jest piękna. Faceci nie lubią chudzielców!
Gość 10 listopada 2012 19:06
Ona jest w sam raz... Wielkie może być piękne...
Gość 2 listopada 2012 16:27
Moim zdaniem jest piękna i tak powinna być każda modelka :)
Karolina 2 listopada 2012 12:06
Doprawdy, moglabym byc taka "tłusta"...
Gość 1 listopada 2012 23:17
przepraszam bardzo gdzie tu "większe rozmiary" ?!