Poniedziałek, 10 września 2012, 13:03

Zatańczy na RURZE NA SWOIM ŚLUBIE?!

prawda
fałsz
Zatańczy na RURZE NA SWOIM ŚLUBIE?!
foto: mwmedia.pl
Przyszłe panny młode przygotowują się do ślubu na różne sposoby. Odchudzają się, opalają na solarium, ćwiczą. Jednak Ola Kwaśniewska ma dość nietypowe hobby, które podobno ma jej pomóc w utrzymaniu dobrej formy i nieskazitelnej sylwetki. Prezydentówna TAŃCZY NA RURZE.

O tym dość dziwnym zajęciu polichromował opinię publiczną nie kto inny, jak matka Oli - Jolanta. Przy okazji swojego wieczoru aktorskiego promującej jej nową książkę "Co każdy duży chłopiec wiedzieć powinien" Kwaśniewska przyznała też, że jej córka trenuje taniec na rurze.

- To modna nowinka, że dziewczyny chodzą na ćwiczenia lekkoatletyczne na rurze. Brzmi to zwariowanie, ale to jedna z najtrudniejszych gimnastyk, potrzeba ogromnej siły. Jeśli ktoś ma ochotę na rurę to dlaczego nie? - powiedziała.

Jak donosi Super Express Ola tańczy na rurze od zeszłej zimy. Taka forma "sportu" pozwala jej utrzymać zgrabną sylwetkę i przy okazji sprawia, że czuje się bardziej seksowna i kobieca. Może prezydentówna ćwiczy, żeby na swoim ślubie zaprezentować się przed szerszym gronem? To dopiero byłoby wydarzenie!

Komentarze

Gość 12 września 2012 22:36
fajnie