Czwartek, 30 sierpnia 2012, 11:45

Kasia Tusk cierpi na ANOREKSJĘ!?

prawda
fałsz
Kasia Tusk cierpi na ANOREKSJĘ!?
foto: makelifeeasier.pl
Kasia Tusk na swoim blogu wciąż poleca fankom nowe stylizacje. Córka premiera często pokazuje się w szortach odsłaniając swoje chude nogi lub pozuje w kostiumach kąpielowych pokazując płaski brzuch.

Kobiety zazdroszczą Kasi figury, ale prawda jest taka, że dziewczyna cierpi na ANOREKSJĘ! Obecnie waży tylko 47 kilogramów i wciąż chudnie! Na swoim blogu zamieściła post, w którym opisała jak codziennie musi zmuszać się do jedzenia. Kasia wspomniała również, że jej bliscy wciąż się o nią martwią i kontrolują, czy cokolwiek jadła danego dnia.

Córka premiera wyznała, że zmaga się z tą chorobą już jakiś czas, ale dopiero niedawno udało jej się przyznać do swojego wstrętu do jedzenia. Ten krok pozwolił jej szukać pomocy u terapeutów i u bliskich.

Pod szokującym postem pojawiło się wiele wpisów wyrażających współczucie i popierających walkę Kasi, ale były też głosy potępiające ją. W komentarzach fanki bloga Kasi pisały, że czują się przez nią oszukane. Po jakimś czasie wpis blogerki został usunięty, a komentarze skasowane.

Po co publicznie przyznawać się do walki z chorobą, by po chwili zatrzeć wszelkie ślady po tym wyznaniu? Może to kolejny sposób na promocję swojej osoby?

Komentarze

marta 11 października 2012 11:54
Trzymam kciuki za Ciebie Kasiu!!! Nie poddawaj się mi się udało i każdy może z tym wygrać!!!
Nie poddawaj się!!!
Maja 3 września 2012 22:49
jesteście bandą idiotów...
Post został prawdopodobnie usunięty, ponieważ nijak nie pomógłby jej w walce z chorobą, te komentarze potępiające prawdopodobnie załamały ją bardziej niż te pozytywne pomogły...
Osoby cierpiące na tą chorobe są bardzo kruche i podatne na krytykę...
Wiem, bo kiedyś byłam w szpitalu z takimi właśnie dziewczynami.
JEsteście bandą kretynów szukających sensacji a wasze komentarze są gorsze niż moherów od Rydzyka, myślicie, że będziecie mięli większą poczytność jeśli tak zrobicie? Nie. Po prostu się ośmieszacie i pokazujecie jacy jesteście ograniczeni...