Wtorek, 28 sierpnia 2012, 14:00

Podnieca mnie, gdy wszyscy słyszą, że uprawiam SEKS!

prawda
fałsz
Podnieca mnie, gdy wszyscy słyszą, że uprawiam SEKS!
foto: facebook.com/NATALIA-SIWIECNATALIYAH
Natalia Siwiec przyznała się do tego, że jest uzależniona od SEKSU. To, co miało być niewinnym żartem, wzbudziło w niej falę szczerości.

Do Natalii zadzwonił Kamil Nosel z programu "Nosel Kręci w Radiu Zet". Prezenter, udając panią z administracji, powiedział, że kontaktuje się w sprawie sąsiedzkich badań lekarskich.

Początkowo Natalia była nieco speszona, ale już po chwili żywo zaczęła odpowiadać na pytania prowadzącego.

Przez telefon Natalia przyznała się, że ma problemy związane z nadpobudliwością, a mianowicie, że jest SEKSOHOLICZKĄ. Dodała również, że jest to zdiagnozowana choroba przez lekarza i że może przedstawić zaświadczenie, jeśli będzie ono konieczne.

Prezenter zapytał także, czy zabezpiecza mieszkanie na ewentualne krzyki bądź jęki, które mogę przeszkadzać lokatorom?

- Nie, muszę panu powiedzieć, że właśnie mam taki problem, to jest takie trochę wstydliwe, ale mnie to kręci właśnie jak wszyscy inni słyszą - odpowiedziała Miss Euro.

Na tak szczere wyznanie, Nosel nie był przygotowany, ponieważ po chwili konsternacji przyznał się kim jest i że ten telefon miał być po prostu niewinnym żartem. Natalia nieco zażenowana, zakończyła rozmowę.

Komentarze

MrDuke 5 września 2012 08:43
Słyszałem tę wkrętkę w radiu ZET, słychać było że nie mówi na poważnie. Sama rozmowa też wyglądała inaczej niż szacowny autor tego artykułu (hiena dziennikarska) nam to prezentuje w swoich wypocinach.
Ładna babeczka, może i jest głupia, ale ta audycja tego nie udowadnia.
Gość 30 sierpnia 2012 19:07
ona jest obraza dla wszytskoich kobiet, powaznie. ta kobieta nie ma za grosz godnosci, szacunku do samej siebie, jest prymitywna i bardzo ale to bardzo nadeta
Gość 29 sierpnia 2012 01:38
Ale z niej pustak
Gość 28 sierpnia 2012 19:23
hahaha
daf 28 sierpnia 2012 18:36
Jak ja jej nie lubie !