Środa, 18 lipca 2012, 17:00

Zobacz, kto zasiądzie w jury nowego reality show!

prawda
fałsz
Zobacz, kto zasiądzie w jury nowego reality show!
foto: mwmedia.pl
Wszyscy doskonale znają brytyjski program kulinarny prowadzony przez najbardziej wymagającego i doświadczonego kucharza na świecie Ramseya Gordona. TVN szykuje jego polską edycję!!

"Hell's Kitchen" to brytyjski format telewizyjny, w którym adepci gotowania muszą zadziwić swoimi umiejętnościami szefa kuchni - Gordona. Stacja TVN, która przyzwyczaiła nas do polskich edycji zagranicznych programów, podjęła się produkcji podobnego formatu.

Polską edycję kulinarnego show, pod nazwą "MasterChef" będziemy mogli zobaczyć na antenie TVN już jesienią. Program poprowadzi Magda Gessler, a obok niej w jury zasiądą Anna Starmach i Michel Moran.

Michel Moran jest właścicielem i szefem kuchni warszawskiej restauracji BISTRO DE PARIS. Od lat jest związany z branżą gastronomiczną.

Anna Starmach z kolei jest laureatką konkursu "Gotuj o wszystko", który był organizowany w 2010 roku w ramach programu DZIEŃ DOBRY TVN.

W niedzielnym programie Dzień Dobry TVN, szefowa jury programu, Magda Gessler powiedziała „My zaczynamy od ziemniaka”. O tym, co to oznacza przekonamy się już niebawem.

Kto oprócz tytułu „Mistrza Kuchni” wywalczy nagrody: 100 tysięcy złotych i kontrakt na wydanie książki kucharskiej? Okaże się jesienią!

foto: facebook.com

Komentarze

Ryy 26 lipca 2012 16:34
Może nie piszcie o czymś, czego nie jesteście do końca pewni. 'MasterChef' jest polską wersją australijskiego programu o tytule 'Master Chef', nie 'Hells Kitchen'. Popularna jest co prawda amerykańska wersja, w której występuje Ramsey, ale nie ma nic wspólnego z Hell's kitchen.