Niedziela, 22 lipca 2012, 15:00

Magda Gessler ma zaniki pamięci! Początek choroby?

prawda
fałsz
Magda Gessler ma zaniki pamięci! Początek choroby?
foto: mwmedia.pl
Rola rozchwytywanej prowadzącej programów kulinarnych jest bardziej męcząca niż się wszystkim wydaje. Na własnej skórze przekonała się o tym Magda Gessler.

Popularna restauratorka nie tylko zarządza własnymi lokalami, ale również prowadzi pogram "Kuchenne Rewolucje", a od września zasiądzie w jury kulinarnego show "MasterChef".

Żeby jednak podołać tylu obowiązkom kreatorka smaku musiała zrezygnować ze snu!!! Jak donosi "Fakt" Magda Gessler chyba przeceniła swoje siły jeśli chodzi o showbiznes.

- Nie sypia, nie widuje bliskich, mylą jej się miasta, nie wie, co dzieje się w jej własnych lokalach. Gessler jest przemęczona, a doba jest dla niej za krótka - pisze zatroskany tabloid.

Takie zachowanie nie jest normalne. Może to być początek groźnej choroby, jaką jest Alzheimer lub po prostu efekt długotrwałego i nagminnego przemęczenia organizmu!??

Tryb życia gwiazdy i rozchwytywanej prowadzącej nie jest niestety zbyt zdrowy. Więcej snu, witamin i odrobina relaksu na pewno jej nie zaszkodzi!

Komentarze

Max666 1 sierpnia 2012 09:57
mniej żreć a wiecej pracy !!! Poza tym gdybym ja przekazał zydostwu tyle polskich restauracji dzieki swej "POMOCY" to tez bym pierdolca dostał !!
Gość 23 lipca 2012 13:01
kasa kasa kasa to sie liczy po co zdrowy sen i chwila relaksu dla organizmu ale po co komu ta kasa jak mozna sie wykonczyc chyba ze na super trumne z bajerami.
Gość 22 lipca 2012 20:47
doda to zdziraaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BEZ PODSTAWÓWKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!