Piątek, 29 czerwca 2012, 16:00

Spice Girls WRACAJĄ na scenę!

prawda
fałsz
Spice Girls WRACAJĄ na scenę!
foto: facebook.com
Szalone dziewczyny z zespołu Spice Girls wracają na scenę! Pamiętacie je jeszcze? Victoria Beckham ("Posh"), Emma Bunton ("Baby"), Melanie C ("Sporty"), Melanie B ("Scary") oraz Geri Halliwell ("Ginger"), w latach 90. królowały na szczycie list przebojów.

Piosenkarki, po długiej przerwie, postanowiły jeszcze raz spróbować wspólnych sił na scenie. Po raz ostatni mogliśmy je podziwiać w 2007 roku. Potem, każda z nich rozpoczęła karierę solową. Spicetki mają wystąpić na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Zapowiada się wielka impreza.

Spice Girls to jeden z najpopularniejszych girlsbandów w historii muzyki pop. Działał w latach 1994-2000. W tym czasie grupa wydała trzy albumy: "Spice", "Spice World" i "Firever" oraz składankę "Greatest Hits". Piosenkarki bardzo szybko stały się ulubienicami nastolatek na całym świecie. Brytyjski zespół odniósł ogólnoświatowy sukces, sprzedając ponad 55 milionów płyt.

Wielki „come back” zespołu ucieszy niejednego fana muzyki, a i same zainteresowane są zachwycone reaktywacją grupy

„Nie mogę się doczekać wspólnego powrotu na scenę. Uwielbiam moją fryzurę z czasów Spice Girls i buty na platformach, które nosiłyśmy. O każdej godzinie, w dzień czy w nocy byłabym gotowa stawić się na występ Spice Girls”- wyznała Mel B w jednym z ostatnich wywiadów.

Jak sądzicie, czy Spice Girls zagości dłużej na scenie, czy zapowiada się tylko jednorazowy występ? Chcielibyście jeszcze raz usłyszeć Victorię, Emmę, Mel C, Mel B i Geri?

Zobaczcie jak teraz wyglądają Spicetki i posłuchajcie ich największych hitów.

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


Komentarze

Allie 30 czerwca 2012 16:12
Uwielbiam te dziewczyny