Piątek, 11 maja 2012, 09:01

NOWA fura Wojewódzkiego

prawda
fałsz
NOWA fura Wojewódzkiego
foto: facebook.com
Kontrowersyjny celebryta, Kuba Wojewódzki, ma bzika na punkcie pięknych kobiet i szybkich samochodów. Jak na razie u jego boku nie ma żadnej piękności, ale za to samochody zmienia jak rękawiczki!

Jeszcze niedawno chwalił się swoim nowiutkim ferrari, a już ma kolejną furę. Miłośnik czterech kółek jest szczęśliwym posiadaczem sportowego Lamborghini Aventador! Włoski samochód prezentuje się znakomicie, a jego właściciel, chwali się nim na każdym kroku. W ostatnim odcinku swojego show, Kuba, zdradził ile wydał na swoje nowe cudeńko

„Możemy przestać mówić o tym moim nowym lambo? Ciągle lambo i lambo. 300 tysięcy euro i każdy może kupić! Przestań, wiesz, to mnie tak krępuje, bo wszyscy mówią, że lambo jest za 370. To jest kłopotliwe”!

Trzeba przyznać, że pomarańczowe Lamborghini robi ogromne wrażenie, ale przechwałki na temat nowego modelu są co najmniej żenujące! Każdy wie, że showman zarabia „nieprzyzwoite pieniądze”, ale to nie powód do nieustannego przechwalania się tym faktem.

Czyżby starzejący się celebryta, podnosił swoją samoocenę drogimi autami?

foto: tuning.v10.pl


foto: tuning.v10.pl


foto: tuning.v10.pl


foto: tuning.v10.pl

Komentarze

Jacek Twarowski 19 lipca 2012 19:14
...
Gość 16 maja 2012 16:25
Kryzys wieku sredniego
ddst 16 maja 2012 13:32
czy ja wiem, może trochę przesadza, ale z drugiej strony osiągnął sukces dlaczego nie mógłby się tym pochwalić, mnie osobiście, aż tak bardzo to nie przeszkadza, bardziej cieszę się faktem, że takie samochody jeżdżą po polskich drogach, zawsze jak się taki samochód zobaczy to od razu ma się lepszy humor na resztę dnia :)
smartPWNED 14 maja 2012 13:42
Co za noob.