Czwartek, 31 maja 2012, 11:00

Magdalena Mielcarz – kobieta roku 2011

prawda
fałsz
Magdalena Mielcarz – kobieta roku 2011
foto: glamour.pl
Magazyn „Glamour” wybrał kobietę roku 2011. Zwyciężczynią została polska aktorka, modelka i piosenkarka – Magdalena Mielcarz. Podczas uroczystej gali w Pałacu Zamoyskich w Warszawie, celebrytka odebrała zdobyta nagrodę. To szczególne wyróżnienie dla Magdy, która do tej pory nie czuła się ideałem i była bardzo niepewna siebie.

Redaktor naczelna miesięcznika „Glamour”, Anna Jurgaś, w jednym z wywiadów wyznała, że czytelniczki wybierają kobietę, która według nich jest wzorem do naśladowania

"W plebiscycie Kobieta Roku Glamour czytelniczki wraz z redakcją magazynu wyróżniają osoby, które w minionym roku stanowiły dla nich największą inspirację i odnosiły największe sukcesy w życiu zawodowym i prywatnym. Za jego pomocą chcemy promować styl glamour, nagradzając najbardziej fascynujące i twórcze osobowości ze świata kultury, mody i biznesu".

I taka właśnie jest Magda Mielcarz. Jest piękną i mądrą kobietą, która odnosi sukcesy niemalże w każdej dziedzinie. Laureatka jest zachwycona tytułem jaki zdobyła. Tym bardziej, że nagroda pochodzi od kobiet, które Magda szczególnie ceni

"Dla mnie najwspanialszą rzeczą jest to, że ta nagroda pochodzi od kobiet. Ja jestem wielką fanką kobiet, mocno wierzę w ich solidarność. Dzisiejsza kobieta to właśnie ucieleśnienie kobiety glamour. Ona musi być glamour nawet w kuchni mieszając w garnku. Musi spełniać bardzo wiele ról. Być świetną mamą i żoną, świetnie wyglądać, sprawdzać się zawodowo, być wysportowaną. Patrzę na kobiety dookoła mnie i zastanawiam się, jak one dają radę? Według mnie kobieta glamour to kobieta, która świeci blaskiem pomimo tego, że czasami w życiu jest ciężko".

To prawda, kobieta glamour powinna mieć blask, urok i czar. Powinna lśnić w każdej sytuacji. Czy taka jest tegoroczna laureatka? Jak sądzicie, Magda zasłużyła na miano Kobiety Roku 2011?

Zobaczcie sami, jak wygląda kobieta glamour!?

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze