Piątek, 11 maja 2012, 10:00

Hannah Fraser to żywa SYRENA!

prawda
fałsz
Hannah Fraser to żywa SYRENA!
foto: facebook.com
Niecodzienny zawód młodej modelki budzi wiele emocji. Hannah Fraser pracuje jako żywa syrena! Kostium dziewczyny do złudzenia przypomina prawdziwy ogon mitycznej postaci. Już od dziecka, Hannah, zafascynowana była tymi pięknymi morskimi stworzeniami. Jako 9-latka, sama zaprojektowała swój pierwszy kostium.

Fascynacja z dzieciństwa szybko przerodziła się w niezwykłą pasję. Freser podróżuje po świecie, by udowodnić jak ważna jest ochrona życia podwodnych stworzeń. Pływa między innymi z delfinami, rekinami i żółwiami.

Na swojej oficjalnej stronie internetowej, „mała syrenka”, dokładnie opisuje jak tworzy niezwykły strój morskiej piękności

„Mój pierwszy ogon był zrobiony z pomarańczowego foliowanego materiału. Dzięki niemu zaczęłam ćwiczyć ruchy ciała przypominające poruszanie się delfina w wodzie. W 2002 roku powstał mój drugi ogon. Stworzyłam niezwykłą konstrukcję z plastikowego bumerangu, dwóch wieszaków na ubrania, płetw i materiału ze strojów kąpielowych. Wszystko trzymało się dzięki wielkiej ilości taśmy klejącej. Dzięki nowemu ogonowi mogłam poruszać się dużo szybciej”.

Trzeba przyznać, że wyobraźnia dziewczyny nie zna granic. Co sądzicie o „żywej syrence”? Podoba Wam się niezwykła pasja Hannah?

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

Gość 20 listopada 2015 09:16
Wow! Ja co prawda chodze do 5 klasy, ale skoro dorosła kobieta przebiera się za syrenę, to ja wyciągam z szafy strój syreny od krawcowej i ide na basen!
Gość 26 kwietnia 2015 14:25
loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooove syreny
julia 26 kwietnia 2015 14:24
Ślicznie wygląda też bym chciała taki
Gość 16 listopada 2012 17:03
też chce taki ciekawe z czego zrobiony...
Gość 14 listopada 2012 23:19
no sliczna jest:)
Gość 4 października 2012 23:29
W przeciwieństwie do Barbie, jest ładna