Poniedziałek, 7 maja 2012, 13:30

Lady Gaga: kokaina wypełniała pustkę w moim życiu...!

prawda
fałsz
Lady Gaga: kokaina wypełniała pustkę w moim życiu...!
foto: facebook.com
Lady Gaga nigdy nie ukrywała, że w przeszłości miała do czynienia z narkotykami. Ale nigdy nie zdradzała szczegółów swojego uzależnienia. Jak wyznaje artystka w jednym z wywiadów, jako 19-latka, miała poważną depresję. Czuła się bardzo samotna, a kokaina pomogła jej wypełnić pustkę w życiu.

„Wracałam do mojego mieszkania i po prostu w nim siedziałam. Byłam zbyt samotna. Nie mogłam tego znieść. Pianino i ja. Włączałam telewizor, byle tylko wydawało mi się, że ktoś jest w pokoju oprócz mnie. Kokaina była moim najlepszym przyjacielem. Nigdy nie wciągałam jej w towarzystwie. Wypełniałam pustkę w moim życiu w najgorszy możliwy sposób. To nie było prawdziwe. Obudziłam się pewnego dnia i powiedziałam sobie, że żadna ze mnie artystka, jestem zwykłą idiotką. Gdybym była artystką, skupiałabym się na muzyce. Nie wydawałabym pieniędzy na biały proszek”.

Mimo traumatycznych przeżyć, Gaga przyznaje, że jeszcze czasem sięga po narkotyki. Ale tylko dlatego, że po zażyciu kokainy ma bardzo ciekawe pomysły na nowe hity. Miejmy nadzieje, że to tylko pojedyncze wyskoki, które nie zaszkodzą piosenkarce w jej dalszej karierze.

Komentarze

Gość 11 czerwca 2012 20:52
w moim też
Gość 13 maja 2012 12:21
jaha