Środa, 25 kwietnia 2012, 14:00

To już koniec „KLANU”!

prawda
fałsz
To już koniec „KLANU”!
foto: facebook.com
Bum na telenowele już minął. Z ekranów znikają tasiemce, znane wszystkim od pokoleń. Z najnowszych informacji wynika, że fani telenoweli „Klan”, wkrótce będą musieli się pożegnać z ulubionym programem. TVP 1 podjęła decyzję o usunięciu znanej sagi o Lubiczach.

Takiej drastycznej decyzji nikt się nie spodziewał. To prawdziwy szok dla wszystkich fanów popularnej telenoweli. Niestety los serialu jest już przesądzony. W jesiennej ramówce na miejsce „Klanu”, ma pojawić się całkiem nowy program.

Czyżby śmierć serialowego Ryśka (Piotra Cyrwusa), przesądziła o likwidacji kultowej sagi? A może to decyzja widzów, którzy nie chce oglądać przereklamowanych tasiemców?

Zdaniem pracownika TVP, współcześni telewidzowie są bardzo wymagający

„Odchodzi się od kręcenia tasiemców Plebania zniknęła z anteny, a na jej miejsce weszła Galeria. Widzowie lubią zmiany, więc nie jest powiedziane, że na miejsce Klanu nie wejdzie coś nowego”.

„Klan” gości na polskich ekranach już od 15 lat i nie ma się co dziwić, że telewidzowie się nim znudzili. Ogromna popularność serialu już dawno się wypaliła, a tasiemiec nie jest w stanie niczym zaskoczyć widza. Tam już wszystko się wydarzyło! To idealny moment dla rodziny serialowych Lubiczów by odejść na emeryturę.

Uważacie, że to dobry pomysł na odświeżenie ramówki TVP1?

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

Panda 4 maja 2012 22:19
To nie była telenowela. Ten gatunek telewizyjny ma zupełnie inne reguły, określenie "opera mydlana" jest bardziej adekwatne.
Gość 2 maja 2012 10:10
nareszcie zlikwidowali ten głupi serial!
Gość 26 kwietnia 2012 14:57
I dobrze,lubiłam klan,ale 15 lat to wystarczy w zupełności
Gość 25 kwietnia 2012 20:36
jaka szkoda!!!