Piątek, 20 kwietnia 2012, 12:30

Wychudzona Victoria Beckham!

prawda
fałsz
Wychudzona Victoria Beckham!
foto: facebook.com
Była Posh Spice, słynie z szybkiego zrzucania zbędnych kilogramów, ale tym razem zdecydowanie przesadza! Zaraz po urodzeniu kolejnego dziecka w 2011 roku, Victoria znowu zaczęła stosować dietę. Podobnie jak poprzednio, rezultat był widoczny bardzo szybko. Niestety spicetka nie przerwała kuracji, która trwa do dziś!

Drastyczne zabiegi, które stosuje piosenkarka noszą nazwę "dieta pięciu garści". Polega ona na jedzeniu pięciu malutkich, wysokobiałkowych posiłków w ciągu dnia i piciu dużej ilości wody. Szok! Wcale nas nie dziwi, że Victoria wygląda tak fatalnie! Surowa dieta i codzienne, trwające ponad rok ćwiczenia, doprowadziły celebrytkę do opłakanego stanu.

Kilka dni temu gwiazda obchodziła swoje 38 urodziny. Nawet na tak uroczystej imprezie wśród rodziny i znajomych, Viki liczyła kalorie. Zamiast pysznego tortu, piosenkarka zjadła same owoce!

To przerażające, że nikt nie widzi w jakim stanie jest była spicetka! Wychudzone ciało, zapadnięte policzki... Gdzie się podziała dawna Posh Spice? Naszym zdaniem, Victoria powinna natychmiast przerwać drastyczną kurację.

Zobaczcie sami jak wygląda odchudzona żona piłkarza.

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

hmmm 9 maja 2012 16:46
Przypomina Ninę Dobrev ;P
twoja stara 23 kwietnia 2012 14:01
ona zawsze taka byla tez mi sensacja
Gość 23 kwietnia 2012 08:55
Musi byc szczupla, to jeden z zapisow w intercyzie malzenskiej. Mimo pieniedzy, slawy , nie sprawia wrazenia szczesliwej.
Gość 21 kwietnia 2012 09:19
A niech durna pinda myśli,że wyglada sexi..Szkieletor zawsze jest kościotrupem...