Środa, 18 kwietnia 2012, 10:00

Dowbor był grubasem!

prawda
fałsz
Dowbor był grubasem!
foto: facebook.com
Kto by pomyślał, że wysportowany Maciek Dowbor, miał w przeszłości problemy z nadwagą?. Prawda wyszła na jaw, przy okazji rozbieranej sesji dla „Twojego stylu”. W obszernym wywiadzie prezenter zdradził, skrywane dotąd tajemnice o swoich kompleksach:

Byłem gruby. Potem jeszcze złamałem nogę, siedziałem u babci, ona karmiła mnie wafelkami. Kiedy zdjęli mi gips, wyglądałem jak kula. Wstydziłem się siebie. Kompleks grubaska - nadal go mam. Mam problem z wychodzeniem na plażę bez koszulki. Trzy lata temu przeszedłem operację kolana. Przybrałem na wadze. Nie było tego aż tak widać. Po prostu nalany trzydziestolatek. Nie lubiłem wtedy siebie. Triatlon, treningi pomogły mi wziąć ciało w ryzy”.

Koszmar z dzieciństwa cały czas męczy prezentera. Pomimo regularnych treningów na siłowni oraz stosowania odpowiedniej diety, Maciek wciąż obawia się, że przytyje! Jak sam przyznał, najbardziej boi się rozebrać przed partnerką! Problem tkwi w jego głowie i przy każdej okazji związanej z intymnością, powraca na nowo!

Chciałbym, żeby nie zaczęła się śmiać. Koszmar senny każdego faceta: ona patrzy i w jej spojrzeniu można wyczytać: "'Inaczej to sobie wyobrażałam".

Mamy nadzieję, że Maciek upora się z „wyimaginowaną” nadwagą i nabierze większej pewności siebie. W końcu wcale nie jest grubasem!

Komentarze