Czwartek, 10 stycznia 2013, 16:09

Szuka dziewczyny BYŁEMU MĘŻOWI!

prawda
fałsz
Szuka dziewczyny BYŁEMU MĘŻOWI!
foto: mwmedia.pl
Po rozwodzie Halina Młynkova i Łukasz Nowicki wciąż pozostawali w przyjacielskich stosunkach. Ich relacje mocno się ochłodziły od kiedy piosenkarka zaczęła się spotykać z innym mężczyzną. Żeby jednak były mąż nie czuł się samotny, Halina postanowiła...ZNALEŹĆ MU DZIEWCZYNĘ.

Mimo że Nowicki oficjalnie zapewniał, że nie interesuje go życie byłej żony, Halina wciąż powtarza, że wtrąca się w jej sprawy. Sytuację pogorszył jeszcze fakt, że piosenkarka zażądała, by ich syn zamieszkał z nią i jej nowym kochankiem. Nowicki oczywiście się nie zgodził i jego była żona uznała, że w takim wypadku najlepszym wyjściem będzie... ZNALEZIENIE MU PARTNERKI. Wszystko po to, by on też mógł sobie ułożyć życie na nowo.

- Halina naprawdę by chciała, by Łukasz ułożył sobie życie. On na razie nie myśli o nowym związku, ale ona dobrze wie, jakie kobiety lubi jej były mąż i już rozpoczęła casting wśród swoich koleżanek. On nie chce o tym słyszeć. Halina z kolei uważa, że Łukasz zmieni zdanie, gdy podeśle mu odpowiednią kobietę - mówi w rozmowie z Faktem znajomy piosenkarki.

Czego to się nie robi, aby mieć w życiu święty spokój i aby utrzymać z dala od swoich spraw byłego partnera...

foto: mwmedia.pl

Komentarze