Sobota, 14 kwietnia 2012, 13:00

Wolała muzykę od samochodów!

prawda
fałsz
Wolała muzykę od samochodów!
foto: mwmedia.pl
Celebryci bardzo często ukrywają przed mediami swoją przeszłość. Wiadomo, że nie każdy ma się czym pochwalić. Kariera w show biznesie to ciężki orzech do zgryzienia, dlatego by zaistnieć trzeba się ciężko napracować.

Niektóre polskie gwiazdy zdradziły szczegóły dotyczące swojego wykształcenia. Prawda okazała się zaskakująca. Dentysta, weterynarz oraz neurolog tak, to są zawody naszych celebrytów.

Największym zaskoczeniem okazała się profesja Kasi Cerekwickiej. Otóż znana wokalistka jest z wykształcenia mechanikiem samochodowym! To dość nietypowe zajęcie jak na kobietę. Piosenkarka może nawet pochwalić się dyplomem z wyróżnieniem. Niejeden mężczyzna chciałby być na miejscu Kasi, która na szczęście wybrała muzykę. I bardzo dobrze!

Królowa polskiej piosenki, Maryla Rodowicz, również ma powody do dumy. Z wykształcenia bowiem jest lekkoatletką! Celebrytka ukończyła warszawską Akademię Wychowania Fizycznego. Teraz wiemy skąd w Marylce tyle energii.


foto: mwmedia.pl

Jak widać, polscy celebryci posiadają wiele ukrytych talentów, którymi nie chcą się dzielić. A szkoda! Wyobrażacie sobie na przykład śpiewającego dentystę?

Komentarze

Gość 16 kwietnia 2012 20:05
hahahahaha ta stara, gruba kobieta jest lekkoatletką! Raaany, przecież po takich studiach to chyba nawyk żeby się ruszać i nie utyć? No, ale co ja tam wiem?