Środa, 7 marca 2012, 12:27

Wojna gwiazd! Zobacz kto z kim ma na pieńku!

prawda
fałsz
Wojna gwiazd! Zobacz kto z kim ma na pieńku!
foto: mwmedia.pl
W popularnym programie "Bitwa na Głosy" atmosfera robi się coraz gęstsza. Nie tylko za sprawą konkurujących ze sobą grup, ale również przez konflikt pomiędzy jurorką, a jedną z gwiazd zaproszoną do programu.

Chodzi oczywiście o dwie utalentowane diwy: Alicję Węgorzewską i Edytę Górniak. Podobno Węgorzewska, za kulisami nie szczędzi krytycznych uwag pod adresem Edyty. Nieoficjalnie mówi się, że zarzuca jej, iż Górniak źle poprowadziła swoją karierę.

Konflikt między dwiema paniami zaostrzył się w trakcie ostatniego odcinka programu. Jurorka ostro skrytykowała jedną z dziewczyn z grupy Edyty, na co Górniak miała krzyknąć "Bzdura!". Jednak piosenkarka miała wyłączony mikrofon i widzowie nie mogli usłyszeć jej ostrego sprzeciwu.

To, że Edyta była bardzo urażona całą sytuacją dało się zaobserwować w wywiadach z drużynami prowadzonymi w kulisach programu. Gwiazda po prostu się nie pojawiła. Jak donoszą różne źródła, Edyta podobno dyskutowała z producentami programu o nietaktowym zachowaniu Węgorzewskiej i o rozsiewanych przez nią plotkach na jej temat.

Co z tego wyniknie? Nie wiadomo, faktem jest, że nieporozumienia między dwiema paniami dodają pikanterii całemu programowi. A przecież o to chodzi w show biznesie.

Komentarze