Czwartek, 10 listopada 2011, 12:48

Doda: „ŁYKACIE WSZYSTKO JAK TANIA DZIWKA SPERMĘ!"

prawda
fałsz
Doda: „ŁYKACIE WSZYSTKO JAK TANIA DZIWKA SPERMĘ!"
foto: Andras Szilagyi/mwmedia.pl
Tego można się było spodziewać. Doda i pisanie felietonów oznacza spore kontrowersje. Królowa Popu nie omieszkała podzielić się swoimi dosadnymi komentarzami na temat bycia seksbombą w Polsce.

Tak jak wszyscy przypuszczali, Doda nie zabłysła elokwencją swoim felietonie do najnowszego numeru magazynu "Maxim". Piosenkarka nie przebiera w słowach i w wulgarny sposób odnosi się do polskiego show biznesu.

Bycie seksbombą w Polsce to trudna kwestia. W kraju, w którym największą radością dla przeciętnego Kowalskiego, Nowaka czy Wojewódzkiego jest potknięcie konkurenta, nie można oczekiwać obiektywnej oceny czegokolwiek przez bandę zawistnych błaznów. Zakompleksione hordy biegających w kółko, krzyczących małych fiutków zdominowały głowy myślących przez telewizor obywateli – atakuje Doda w swoim felietonie.

Jakby tego było mało Doda oskarża Polaków o nadmierne zainteresowanie plotkami, skandalami i aferami w "show bizie", a w szczególności doniesieniami na jej temat.

Po co się kłócić albo tłumaczyć komuś, że nie jest się w ciąży, jak on to przecież PRZECZYTAŁ w mądrej gazecie! - pisze piosenkarka.

I ostro dodaje:

Jestem w ciąży i jebana kropka! A jak nie urodzę, to znaczy, że na pewno usunęłam lub zjadłam i znowu przez trzy dni wszędzie afera, bo choć każdy ma "dystans", łyka wszystko jak tania dziwka spermę. Szkoda czasu na procesy, wolę grać koncerty i uprawiać duuużo seksu.

No cóż, nie ma to, jak obrazić własną publiczność. Może to i lepiej, że Dorota przycupnie sobie na chwilę w USA? Poczuliście się obrażeni jej atakami?

Komentarze

Gość 22 lipca 2013 11:31
Noo ta doda to na zdjęciach ma kutasa sztucznego w mordzie a jak brała te sztuczne do ryja to prawdziwe zdecydowanie też !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość 15 listopada 2011 13:12
Jak zwykle okazuje brak szacunku wobec innych i tym bardziej pokazuje swój brak intelektu (poziom zerowy) (:
Gość 15 listopada 2011 06:09
Idź w pizdu, zero jakiegokolwiek szacunku dla kultury jak dla mnie to ona może I nawet 1000 felietonów napisać a I tak będzie chujowa, była jest I będzie, Dodzia luknij sobie na swoje focie w necie bez 'mejkapu' wyglądasz jak straszydło, taka z ciebie seksbomba jak ze mnie magister prawa :].
'Boże widzisz a nie grzmisz!'
Gość 14 listopada 2011 19:21
pierdolenie o szopenie jebał jom pies !!! pienkana ona jest jak 12 w nocy , jak kwiat ruzy po buży!!! zenada !?
Gość 13 listopada 2011 07:24
sztuczne cycki usta, w glowie trociny i marchew. seksbomba to jest Kasia Zielinska. a to jest po prostu wulgarna osoba
Gość 13 listopada 2011 00:16
co ona seks bomba ... kijem bym sie nie dotkną jak zobaczylem ja bez makijazu.. a z makijazem wcale rewelacji nie ma... ;>
Gość 12 listopada 2011 22:16
racja
Gość 11 listopada 2011 23:34
Doda? seks bomba? niech pokaże się bez makijażu:D nara
Gość 11 listopada 2011 23:16
DLA MNIE BARDZO DUZO AROGANCJI I MALO INTELIGENCJI-NIEWIEM TYLKO CZY LYKAJAC SPERME MUSI SIE BYC DZIWKA?DLA MNIE WSZYSCY SA LUDZIE CZY PEDAL CZY LISBIJKI.
Gość 11 listopada 2011 21:45
Przynajmniej jedna odważna, która pojechała po rajtach tym wszystkim frajerom i pedałom... Szacun Doda. POzdrawiam.