Wtorek, 8 listopada 2011, 13:38

Fani Szpaka chcą ZNISZCZYĆ TVN

prawda
fałsz
Fani Szpaka chcą ZNISZCZYĆ TVN
foto: Andras Szilagyi/mwmedia.pl
Sprawiedliwości stało się za dość. Michał Szpak w końcu odpadł z "Tańca z Gwiazdami". W zeszłą niedzielę jego wierni fani nie dali rady i wokalista przegrał z Weroniką Marczuk. Teraz Szpak będzie miał okazję zemścić się na jurorach, którzy od kilku odcinków "pastwili" się nad nim, wytykając błędy.

Szpak już na początku show podpadł Iwonie Pavlović. Jurorka konsekwentnie punktowała jego taneczne błędy i stwierdziła nawet, że jest najgorszym tancerzem w historii tego programu. Szpaka doprowadzało to wręcz do szewskiej pasji.

Jednak jego wierna armia fanów stała murem za swoim idolem i dzięki ich SMSom Szpak nadal stawiał swoje mierne kroki na parkiecie.

W rozmowie z Super Expressem osoba z obsługi programu przyznaje, że "Michał poczuł się pewnie i zaczął się zachowywać jak wielka gwiazda. Sodówka uderzyła mu do głowy. Bywał bezczelny i naburmuszony."

Po jurorach widać było, że są zniesmaczeni zachowaniem Michała. Nawet Jolanta Fraszyńska, która dotąd była mu przychylna zaczęła wystawiać mu niskie noty. Wszystko przez jego arogancję i bezczelność. Z kolei Iwona Pavlović przed ostatnim odcinkiem powiedziała:

Ze smutkiem to stwierdzam, ale ja sobie nie wyobrażam, żeby on wygrał ten program, a nawet znalazł się w finale. Michał po prostu nie ma talentu do tańca. Chciałabym, aby w finale walczyły gwiazdy, które prezentują wyższy poziom i aby ta walka była wyrównana.

I Michał odpadł...Jednak to nie koniec emocji. Do walki ze stacją TVN ruszyli bowiem jego wierni fani.

"Oszukali nas i to jest chamskie. Oni nie pozwoliliby ci wygrać", "Już więcej nie będę oglądać TzG", "Zniszczymy TVN" - takie wpisy zaczęły lawinowo pojawiać się na stronach fanklubów Michała.

Jak widać fani pałają żądzą zemsty. Czy Szpakowi uda się ruszyć do walki z telewizją TVN?

Komentarze

Gość 18 kwietnia 2012 20:03
brzydka ta dziewczyna i ma dziwne suty
Gość 11 grudnia 2011 22:48
dla mnie to pedał i chory człowiek. i jest bez wartościowy oczywiście...
Gość 8 listopada 2011 22:15
hehehe beznadzieja nie umie tańczyć a zaślepieni jego osobą fani nie mysla obiektywnie