Czwartek, 19 stycznia 2012, 18:56

Rosati dostała nową hoollywoodzką propozycję!

prawda
fałsz
Rosati dostała nową hoollywoodzką propozycję!
„American dream of life” spełnia się dla Weronika Rosati. W Polsce nie jest tak aktywna zawodowo jak w Stanach Zjednoczonych. Tam właśnie jej kariera brnie do przodu z ogromną prędkością. Jej marzenie wielkiej kariery w Hollywood urzeczywistnia się z dnia na dzień.

Jeszcze w tym miesiącu zobaczymy Weronikę u boku samego Dustina Hoffmana w serialu „LUCK”. Z rolą aktorka poradziła sobie idealnie. Dostała następną propozycję.

Polka zagra niebawem drugoplanową rolę, ale za to u boku innych sławnych gwiazd w produkcji „The Iceman”. Fabuła filmu opowiada o seryjnym zabójcy Richardzie Kuklińskim, który jest polskiego pochodzenia.

Występowanie u boku światowej sławy aktorów z jednej strony otwiera jej bramy do Hollywood, zaś z drugiej strony wzrasta zainteresowanie na jej osobą polskich reżyserów. Weronika nie wyklucza przyjazdu i zagrania w polskich produkcjach. Ale w chwili obecnej stawia na zachodni świat filmu i nieprzerwanie chodzi na rożne castingi w USA.

DN

Komentarze

Gość 20 stycznia 2012 17:34
Wszystko jestem w stanie zrozumieć ale dla czego tak młoda osoba jak Weronika jest tak strasznie zniszczona i o 30 lat starzej wygląda niż w rzeczywistości .
Gość 20 stycznia 2012 09:43
Skoro są szanse,że wystąpi domniemamy,że się babina dużo musiała naklęczęć....Oj musiała....
Gość 19 stycznia 2012 22:34
powodzeniu Weroniko! Cała Warszawa jest z Tobą
Gość 19 stycznia 2012 22:34
niestety nie widze w grze tej dziewczyny zadnych zachwycajacych momentów, emocji, czy cudownego warsztatu. Ogolnie jako za rodaczke jakos tam trzymam za nia kciuki, ale nie zachwycam sie jej aktorstwem
Gość 19 stycznia 2012 20:39
Na pewno sie uda jej
podbic Hollywod..